ריהוט כפרי – מאפיינים בולטים

המונח “ריהוט כפרי” מתייחס לפריטי ריהוט שלרוב עשויים מעץ ולעתים גם מחומרים טבעיים אחרים כגון ברזל. נישת הריהוט הכפרי מציעה מגוון רחב של סגנונות, אך לכולם קווים מאפיינים זהים שהופכים את הרהיט לכפרי, על כל המשתמע מכך.

ריהוט כפרי מעץ אלון מעושן

מאפיינים בולטים של ריהוט כפרי

טקסטורה

רהיטים כפריים מתאפיינים בטקסטורה טבעית של חומרי הגלם, גילופים מסוגננים ובולטים. רוב הריהוט הכפרי האיכותי מיוצר מעץ אלון או עץ בוקיצה. עצים אלו ידועים באיכותם, עמידותם וגם בטקסטורה ייחודית להפליא.

טקסטורה של עץ אלון, שידת אמה

דומיננטיות

ריהוט כפרי יהיה לרוב בעל נוכחות בולטת בשטח. ספות רחבות ומזמינות, שולחנות התופסים מקום של כבוד במרחב, ספריות ושידות המעוטרות בגילופים ופריטי ריהוט כפרי אחרים לוכדים את תשומת לבם של הנוכחים ויוצרים רושם עמיד, יציב, חזק ודרמטי שלא ניתן להתעלם ממנו.

איכות

ריהוט כפרי מבוסס על עץ מלא טבעי המקנה לו עמידות וחוזק לאורך שנים. רהיטים כפריים יהיו, לרוב, איכותיים ביותר וישמשו את בעליהם לאורך שנים ארוכות.

שולחן אוכל הרמוני

אווירה

נוכחותו הבולטת של העץ הטבעי בריהוט הכפרי יוצרת תחושת אותנטיות וחיבור עמוק לטבע. ריהוט כפרי יוצר אווירה ביתית וחמימה. הקווים ‘המעוגלים’ המאפיינים את הסגנון הכפרי, בניגוד לזוויות החדות המאפיינות את הריהוט המודרני, וקשת הגוונים ההרמונית המאפיינת את הטקסטיל המשולב בריהוט הכפרי, תורמים אף הם ליצירת אווירה חמה ונינוחה בחלל.

סלון כפרי, ספת מרי וריהוט עץ

ריהוט כפרי מבית טורקיז

בין אם אתם מחפשים קונסולה לכניסה לבית, פינת אוכל או שידות אמבטיה בסגנון הכפרי, אנו מזמינים אתכם להתרשם בגלריה של טורקיז בית יצחק.

אצלנו תמצאו מבחר רהיטים כפריים אותנטיים מעץ מלא שחלקם הגדול עשוי עבודת יד מעצים ממוחזרים. צוות טורקיז מסייר ברחבי העולם ומייבא באופן אישי רהיטים כפריים ייחודיים ממקסיקו, מהודו, ממרוקו ועוד וכל פריט ריהוט בתצוגה הוא יצירת אומנות אותנטית בפני עצמה. מוזמנים להתרשם ולבחור את רהיט החלומות שלכם!

כתבות נוספות

בית בעיצוב כפרי

עיצוב הבית בסגנון כפרי

סגנון העיצוב הכפרי מתאפיין בחיבור עמוק לטבע, מבוסס על חומרי גלם טבעיים ומייצר אווירה חמימה ומזמינה שבכוחה להכניס גם אל חלל הבית

הגדלת גודל גופן
הגדלת גודל גופן
הקטנת גודל גופן
הקטנת גודל גופן
איפוס גודל גופן
איפוס גודל גופן
הבלטת קישורים
הבלטת קישורים
גווני שחור לבן
גווני שחור לבן
היפוך צבעים
היפוך צבעים
איפוס הכל
איפוס הכל
הצהרת נגישות
סגירת תוסף נגישות
תפריט נגישות
X סגירת חיפוש