עיצוב חדר שינה בסגנון כפרי

עיצוב חדר השינה בסגנון כפרי הפך באחרונה למגמה רווחת, כאשר גם מי שמעדיף לשמור על קו מודרני – קלאסי בחללים המשותפים בבית, מרשה לעצמו לעצב את חדר השינה בסגנון כפרי חמים, אשר הופך את מרחב השינה הפרטי למזמין הרבה יותר.

חדר שינה כפרי – כך זה נראה

חדר שינה בסגנון כפרי עם מיטה דגם סטייסי

חדר השינה הכפרי מורכב ממיטת עץ מלא בטקסטורה הטבעית, כיאה למראה הכפרי האותנטי. שידות צד מעץ מלא מהוות אף הן מרכיב דומיננטי בחדר השינה הכפרי וממקסמות את נוכחותו הדינמית של העץ בחדר.

כורסה כפרית מעוצבת ונוחה הפכה בשנים האחרונות גם היא לחלק אינטגרלי מהנוף בחדר השינה הכפרי. ניתן למקם בחדר ספסל קטן ומעוצב.

בשילוב אלמנטים משלימים מגוונים, כמו גופי תאורה מסוגננים מפליז או מנחושת ומאווררי תקרה בעלי עיצוב כפרי אופייני, חדר השינה יהפוך לחלום כפרי קסום שכיף לפגוש בכל פעם מחדש.

חדרי שינה כפריים מבית טורקיז בית יצחק

חולמים על חדר שינה כפרי אותנטי וייחודי שהוא רק שלכם? אצלנו בטורקיז בית יצחק תמצאו מיטות כפריות מעץ מלא ובעלות נוכחות מרשימה, שידות צד תואמות, כורסאות ושידות איפור מסוגננות שיעשו לכם את חדר השינה המושלם.

גלריית הריהוט הכפרי הייחודית שלנו מבוססת על רהיטים מעץ מלא ומעץ ממוחזר, שחלקם יובאו באופן פרטני על ידי צוות טורקיז ממדינות שונות ברחבי העולם. יחד עם מגוון אביזרי האווירה המשלימים שלנו, תיהנו מהאפשרות להפוך כל חלל סטנדרטי לייחודי, מקורי ומעורר השראה.

כתבות נוספות

בית בעיצוב כפרי

עיצוב הבית בסגנון כפרי

סגנון העיצוב הכפרי מתאפיין בחיבור עמוק לטבע, מבוסס על חומרי גלם טבעיים ומייצר אווירה חמימה ומזמינה שבכוחה להכניס גם אל חלל הבית

הגדלת גודל גופן
הגדלת גודל גופן
הקטנת גודל גופן
הקטנת גודל גופן
איפוס גודל גופן
איפוס גודל גופן
הבלטת קישורים
הבלטת קישורים
גווני שחור לבן
גווני שחור לבן
היפוך צבעים
היפוך צבעים
איפוס הכל
איפוס הכל
הצהרת נגישות
סגירת תוסף נגישות
תפריט נגישות
X סגירת חיפוש