תאורה כפרית – מנורות מעוצבות לבית בסגנון כפרי

תאורה היא אחד האלמנטים המרכזיים בעיצוב הבית והיא נוטלת חלק מהותי בעיצוב האווירה בחלל.  כאשר הבית מעוצב בסגנון כפרי, לתאורה חשיבות רבה עוד יותר והיא אחראית, במידה רבה, על יצירת האווירה הכפרית המושלמת.  

גוף תאורה מעוצב בסגנון כפרי

תאורה בסגנון כפרי

תאורה כפרית עושה שימוש באלמנטים ובחומרים בהשראת ווינטג’ כמו פליז, נחושת ומתכות אחרות. שילוב גופי תאורה בסגנון כפרי מייצר אווירה רומנטית, רגועה ונעימה והופך את החלל לחמים ומזמין. בבחירת תאורה כפרית יש לקחת בחשבון את הפונקציונליות והעיצוב. פונקציונליות מתייחסת לתכנון תאורה נכון ולחלוקת אור בהתאם לצרכים שלכם. העיצוב מתייחס למבנה הזרוע ולעיצוב הזכוכית המחוברת לזרוע. בטורקיז בית יצחק ניתן לייצר שילובים בהתאמה אישית ממבחר גדול של פרזולים, זרועות וזכוכיות.

זרועות מעוצבות מפליז בסגנון כפרי

טורקיז בית יצחק – תאורה כפרית באווירה אחרת

בבית המלאכה הקסום של טורקיז בית יצחק מיוצרים מדי יום עשרות גופי תאורה כפריים ייחודיים בהתבסס, בעיקר, על פליז. בגלריה תמצאו מבחר מדהים של זרועות, שרשראות וזכוכיות מעוצבות באמצעותם תוכלו להרכיב את גוף התאורה שיגשים באופן מושלם את מיטב חלומותיכם.

גוף תאורה סוכריות מעוצב בסגנון כפרי

מחפשים מנורה צמודת תקרה מרשימה לסלון? מנורת תלייה מסוגננת לפינת האוכל או פס ספוטים למטבח? בטורקיז בית יצחק תמצאו פתרון מושלם לכל צורך עיצובי ולכל דרישה פונקציונלית.

מוזמנים להגיע ולהתרשם!

שנדליר פליז מעוצב בסגנון כפרי

כתבות נוספות

בית בעיצוב כפרי

עיצוב הבית בסגנון כפרי

סגנון העיצוב הכפרי מתאפיין בחיבור עמוק לטבע, מבוסס על חומרי גלם טבעיים ומייצר אווירה חמימה ומזמינה שבכוחה להכניס גם אל חלל הבית

ריהוט הודי ממוחזר

רהיטים מעץ ממוחזר

גלריית הריהוט של טורקיז בית יצחק מציגה מגוון רהיטים העשויים מעץ ממוחזר, בדגש על עץ אלון ממוחזר, עץ בוקיצה ממוחזר ועצים ישנים

הגדלת גודל גופן
הגדלת גודל גופן
הקטנת גודל גופן
הקטנת גודל גופן
איפוס גודל גופן
איפוס גודל גופן
הבלטת קישורים
הבלטת קישורים
גווני שחור לבן
גווני שחור לבן
היפוך צבעים
היפוך צבעים
איפוס הכל
איפוס הכל
הצהרת נגישות
סגירת תוסף נגישות
תפריט נגישות
X סגירת חיפוש