יריד עודפי תאורה עד 50% הנחה בטורקיז בית יצחק

חשיבות התאורה בעיצוב הבית

תאורה יוצרת אווירה. היא מעצימה ומעשירה אותה באפקטים חזותיים. תאורה מחדדת פריטי ריהוט שונים. היא שופכת עליהם אור יפה, עדין, נכון. יש הבוחרים בקפידה רבה גופי תאורה מעוצבים על מנת לשוות לבית את המראה העשיר שבחותמו הם רוצים לטבוע את סלון ביתם, חדריו השונים, מטבחו, מרפסתו ויותר החללים.

באמצעות גופי תאורה ניתן להעשיר את חזות הבית. מי מכם שרוצים לשוות לביתם חזות מיוחדת ולנסוך בו אווירה ביתית חמימה, יכולים לעשות זאת באמצעות בחירת סוגים רבים ומגוונים של גופי תאורה מחומרים שונים.

כבר ממבט ראשון עשויים ללכוד את מבטכם ואת תשומת לבכם גופי תאורה ייחודיים: ספוטים שונים הניצבים על חצובות תלת-רגליות, מנורות קיר, מנורות תלויות, אהילים עשויים חומרים שונים, לרבות ריקועי ברזל או פליז בעבודת יד של נפחים אוּמנים, תאורה בגופים שקועים, נברשות קריסטליות ועוד.

האור הנכון לכל אחד

על מנת להפיק את המיטב מגופי תאורה ייחודיים מומלץ:

  1. לבחור את גוף התאורה המוצא חן בעיניכם.
  2. לוודא כי הוא מפיץ אור מספיק למטרה שלשמה הוא נרכש: להאיר את הסלון, לאפשר קריאה, להאיר היטב את פינת העבודה בכלל ואת פינת המחשב בפרט, לייפות ולהדר את הכניסה לבית ועוד.
  3. לערוך תכנון כללי של כלל גופי התאורה בבית, כדי ליצור עושר עיצובי מזה אבל להימנע מיצירת גודש חזותי רב העלול להיווצר כתוצאה מעירוב סוגים שונים של גופי תאורה מעוצבים.

אין ספק כי תאורה מהווה חלק מרכזי ומהותי מעיצוב הבית, לכן מוצדק, נכון ונבון להשקיע בה מחשבה-תחילה ולבחור את גופי התאורה בקפידה.

כאשר אנחנו נכנסים לבית בשעת ערב, אנחנו חשים אם יש בו אור מספיק, האם התאורה חמימה וביתית או לחלופין, קרה ומשרדית. בבתים שמושקעת בהם מחשבה בבחירת גופי התאורה וניכר כי הם משקפים טעם ברור ומובחן, אפשר למצוא גם, בהתאמה, מחשבה על בחירת פריטי ריהוט ופריטים דקורטיביים שונים.

חשיבות התאורה בעיצוב הבית אינה מוטלת אפוא בספק. אין מחלוקת על תרומתה העיצובית להעשרתו של האפקט החזותי של פנים הבית וסביבתו. שילוב של מספר גופי תאורה בבית אחד יוצר חגיגה של אורות וגווני לובן שונים.

גוף תאורה תלוי בסגנון כפרי

כתבות נוספות

בית בעיצוב כפרי

עיצוב הבית בסגנון כפרי

סגנון העיצוב הכפרי מתאפיין בחיבור עמוק לטבע, מבוסס על חומרי גלם טבעיים ומייצר אווירה חמימה ומזמינה שבכוחה להכניס גם אל חלל הבית

הגדלת גודל גופן
הגדלת גודל גופן
הקטנת גודל גופן
הקטנת גודל גופן
איפוס גודל גופן
איפוס גודל גופן
הבלטת קישורים
הבלטת קישורים
גווני שחור לבן
גווני שחור לבן
היפוך צבעים
היפוך צבעים
איפוס הכל
איפוס הכל
הצהרת נגישות
סגירת תוסף נגישות
תפריט נגישות
X סגירת חיפוש