ויטרינות מעץ מלא בסגנון כפרי

ויטרינה היא רהיט שמטרתו לספק מקום אחסון נוסף במרחב הביתי, אבל כשמדובר בוויטרינה מעץ מלא ובסגנון כפרי אותנטי, לוויטרינה תפקיד משמעותי ביצירת אווירה כפרית חמימה בחלל.

מחפשים ויטרינה ייחודית שתשדרג את האווירה בביתכם?

לא משנה אם הבית שלכם מעוצב בסגנון מודרני או בסגנון כפרי, ויטרינה מעץ מלא בסגנון עיצוב כפרי תשתלב היטב במרחב הקיים ותעניק לו טוויסט עיצובי חינני שיהפוך את האווירה לביתית הרבה יותר. אז אם בחרתם לרהט את הבית בסגנון מודרני, ויטרינת עץ מלא מסוגננת תשבור את האווירה התעשייתית השוררת בחלל ותמתן אותה, כשהיא נוסכת בבית חמימות עם זיקה עמוקה לטבע. לעומת זאת, אם בחרתם ללכת על סגנון עיצוב כפרי, ויטרינה כפרית מעץ מלא תתמזג בקו העיצובי הקיים ותעניק לו תוספת עומק וחן.

ארון ויטרינה טוני 160 מעץ אלון מעושן

את גודל הוויטרינה מומלץ לבחור בהתאם למטרת האחסון העתידית שלה ובהתאם למיקומה. בבתים רבים מהווה ויטרינה חלק אינטגרלי מהסלון ומשמשת כשטח אחסון לכלי נוי. אחרים, לעומת זאת, בוחרים לעשות בוויטרינה שימוש פרקטי יותר, ומאחסנים בה פריטים שונים הזקוקים לאחסון, כמו כלי אוכל ופריטים דומים. במקרים אלה, מיקומה האידאלי של הוויטרינה עשוי להיות סמוך יותר למטבח.

ויטרינות עץ מלא מבית טורקיז בית יצחק

גלריית הרהיטים הייחודית מבית טורקיז מציגה מבחר עשיר ומגוון של ויטרינות וספריות בעיצוב כפרי אותנטי, שחלקן אותנטיות, One Piece, ומיובאות באופן אישי בידי צוות מומחי טורקיז ממדינות שונות ברחבי העולם.

ויטרינות האיכות שלנו עשויות כולן מעץ מלא, בדגש על עץ אלון ממוחזר, ולנוחיותכם, מגיעות במידות רחוב משתנות ובקשת צבעים ייחודית הכוללת ויטרינות בגוון עץ טבעי לצד ויטרינות בגווני תכלת, תכלת מעושן, שמנת, אפור וירוק זית, המאפשרות לכם להתאים באופן מושלם את הוויטרינה החדשה לקו העיצובי הקיים.

כתבות נוספות

בית בעיצוב כפרי

עיצוב הבית בסגנון כפרי

סגנון העיצוב הכפרי מתאפיין בחיבור עמוק לטבע, מבוסס על חומרי גלם טבעיים ומייצר אווירה חמימה ומזמינה שבכוחה להכניס גם אל חלל הבית

הגדלת גודל גופן
הגדלת גודל גופן
הקטנת גודל גופן
הקטנת גודל גופן
איפוס גודל גופן
איפוס גודל גופן
הבלטת קישורים
הבלטת קישורים
גווני שחור לבן
גווני שחור לבן
היפוך צבעים
היפוך צבעים
איפוס הכל
איפוס הכל
הצהרת נגישות
סגירת תוסף נגישות
תפריט נגישות
X סגירת חיפוש