10 פריטי גינה יוצאי דופן
בארץ "שחורת שמש" כארצנו, יש רבים המטפחים את מרפסת הבית, גנו וחצרו, כמקום מועדף לבילוי במשך חודשי השמש הרבים בשנה. הם מייחדים זמן, מחשבה ולא מעט כסף על מנת להעשיר ולגוון את הגינה במוצרים שימושיים ודקורטיביים גם יחד.

10 פריטים אשר ישדרגו ויעשירו כל גינה:

  1. כדי חרס עתיקים בגדלים ובטקסטורות שונות.
  2. כלי עבודה עתיקים - מחרשות, מכושים אופנים ועוד.
  3. משרביות מסוגננות לעיצוב.
  4. פסלי ברונזה.
  5. פנסי רחוב עם בתי מנורות מעוצבים ליצירת אווירה כפרית.
  6. סוככים מגוונים להצללה בשלל עיצובים.
  7. שולחן מתכת מצופה אבני מוזאיקה עשוית קרמיקה.
  8. פינת זולה עם ספסלי עץ וכיסאות תואמים.
  9. מפל מים ומסלעה ליצירת אווירת שפע, זרימה וחיים.
  10. כסא עץ נדנדה דמוי סוס.

הגינה כמתחם אירוח מרכזי

יש רבים המעצבים את גינת ביתם כמתחם אירוח מרכזי בכלל ובחודשי הקיץ בפרט. יש המעשירים את הגינה בריהוט גן הכולל שידות ומגירות לאחסון כלים לאירוח, באופן המייתר הוצאה של כלים מהבית. יש אף המייעדים חלק מהחצר הגדולה שלהם ומגינתם למטבח, שבו הם מבשלים את המזון ואוכלים אותו, כך שיש בו מערכת כפולה של מה שנמצא במטבח הבית.

חלק ניכר מרהיטי הגינה אינם רק לצרכי דקורציה ועיצוב - הם שימושיים בהחלט. שילוב המהנה עם המועיל עומד ביסוד המחשבה על עיצוב הגינה ובחירת הפריטים המרכזיים בה. גינות מסוגננות במסורות של תרבויות המזרח העתיקות והעשירות מתאפיינות ומצטיינות בעושר החומרי והסגנוני של אותן תרבויות. מכאן צומח גם ההווי המיוחד לעדות השונות, אשר הגינות מושקעות ומעוצבות על פי סגנונן.

בחנות קונספט של אתניוּת ייחודית ניתן למצוא מגוון פריטים לייפוי הגינה שלכם. אם אתם מחפשים פריטים שיאפשרו לכם לא רק לסחוט קריאות התפעלות מהאורחים אלא פריטים שימושיים שיסייעו לכם ויקלו עליכם לארח אותם בגינת ביתכם, תוכלו למצוא מגוון ריהוט מחומרים שונים.
אחד היתרונות של הפיכת הגינה למתחם אירוח מרכזי היא התרומה הקבועה והבולטת שמקבלים מהטבע: האור והצל, הרוח המשחקת בפעמונים, השקט לעת ערב, קול פכפוך המים. הזריחה. השקיעה. שעות בין ערביים. כל שעה יפה ומתאימה לשבת בגינה וליהנות מכוס בירה או קפה, לבד או עם חברים. מקום להימלט אליו מהצפיפות ומהרעש בבית או בעבודה...

עצות שימושיות ומועילות

בחנותנו תוכלו להתרשם באופן בלתי אמצעי ממגוון פריטים. סביר להניח כי תיחשפו לפריטים, אשר אולי כלל לא שיערתם על קיומם, אבל הם ימצאו חן בעיניכם כבר ממבט ראשון. תוכלו גם לקבל ייעוץ מאנשי מקצוע - אדריכלים ומעצבי פנים - להחליף דעות עם לקוחות נוספים, לקבל טיפים ועוד.
צור קשר
09-8845560