תאורת גינה
הגינה היא אחד המקומות המיוחדים והקסומים ביותר מבין חללי הבית, ובעזרת תאורת גינה מעוצבת ומיוחדת, תוכלו ליצור בה אווירה קסומה עוד יותר!

מלבד העובדה שתאורת החוץ הכרחית להארת הגינה ותחושת הביטחון של הדיירים, היא משמשת גם כפריט דקורטיבי ועיצובי. בגלריית התאורה של טורקיז בית יצחק תוכלו להתרשם ממגוון רחב של גופי תאורת חוץ צמודי קיר או גופי תאורה לתלייה, עמידים למים עם זכוכית מחוסמת. תאורת הגינה המעוצבת עשויה ממגוון מתכות: נחושת, פליז וברזל ומשולבות עם זכוכיות מעוצבות במבחר גדלים.
תאורת גינה
את הגינה והחצר הביתית שלכם תוכלו לשדרג באמצעות תאורת גינה מעוצבת מתאימה. ניתן לשלב גופי תאורת גינה צמודי קיר וגופי תאורת גינה צמודי תקרה להארה מקסימאלית של המרחב. בנוסף, ניתן לשלב תלייה של גופי תאורת הגן בגבהים שונים ליצירת אווירות שונות בכל אחת מפינות הגינה.

גופי תאורת חוץ קיימים במגוון של עיצובים וסגנונות: גופי תאורת גינה בסגנון רטרו, גופי תאורת גינה בסגנון סירות דייגים ונמל, גופי תאורת גינה בסגנון בית חרושת עתיק, רחוב צדדי מתחילת המאה ועוד.
עיצוב תאורת חוץ עיצוב תאורת חוץ האם ידעתם אילו אפקטים ודוגמאות עיצוב אתם יכולים ליצור בגינתכם או סביבת ביתכם עם תאורת חוץ?