שדרוג חדר האמבטיה \\ משדרגים את חדר האמבטיה

אנשים רבים שקונים דירה חדשה או משפצים אותה, שמים לב כיום לחשיבות של חדר האמבטיה. אם בעבר המחשבה על חדרי אמבטיות מעוצבים נראו קצת מגוחכים, ובוודאי פחות חשובים מאשר חדרים אחרים כמו הסלון, המטבח או חדר השינה, הרי היום חדרי אמבטיה מקבלים את מלוא תשומת הלב שלה הם ראויים.

הדבר קורה ממספר סיבות: ראשית, התפיסה של חדר אמבטיה כחדר ציבורי המשרת את כלל יושבי הבית השתנתה, ואנשים רבים כיום יוצרים מספר חדרי אמבטיה קטנים במקום חדר אמבטיה אחד גדול. הכוונה היא לרוב לחדר אמבטיה נפרד להורים וחדר נפרד לילדים, כאשר לעיתים יש עוד חדרון בית שימוש המיועד לאורחים. אנשים הבינו, כי חווית הרחיצה היא חוויה אינטימית ואישית, ולא משהו שנרצה לחלוק עם כולם - לכן גם העיצוב של חדרי אמבטיה הפך להיות מושקע, ומושפע מאד מטעם אישי.

אילו חדרי אמבטיה ניתן למצוא?

כיום, אם אתם מחפשים אחר חדרי אמבטיות מעוצבים, המגוון שעומד לפניכם הוא כמעט אינסופי. אתם יכולים לבחור לדוגמא בחדר אמבטיה עם מראה מודרני מאד, או להיפך - חדר אמבטיה עם מראה קלאסי וקצת מיושן, כזה שנותן הרגשה של חמימות וביתיות.

בשוק קיימים גם שילובים שונים של אביזרי אמבטיה מחומרים שונים - שילובים של עץ ומתכת לדוגמא, או פלסטיק וזכוכית, וכמובן עוד שילובים נוספים. עיקר המרכז של חדר האמבטיה, מבחינת עיצוב ייחודי, מתמקד בארון האמבטיה. מדובר באלמנט שמיד ממקד את תשומת הלב, ובניגוד לאמבטיה עצמה, הערך העיצובי שלו הוא פעמים רבות גבוה מאד, ואף חשוב יותר מהערך הפונקציונאלי (בסופו של דבר הוא פתרון אכסון). לכן, בחירה נכונה של ארון אמבטיה מעוצב ומושקע, יכולה ממש לשדרג את חדר האמבטיה שלכם, גם אם לא שיניתם בו שום דבר אחר.

ארונות אמבטיה? רק בטורקיז

ברוכים הבאים אל האתר של טורקיז. חברת טורקיז החלה את דרכה עוד בשנת 1994, כמייבאת של פריטים אוריינטאליים ממרוקו, והתרחבה במהירות גם אל בית קפה המגיש מאכלים ייחודיים. לפני מספר שנים נפתח "טורקיז האוס" במושב בני דרור שבשרון. החנות של טורקיז, המציעה פריטים שונים לעיצוב הבית שלכם - תאורה, ריהוט, דלתות, כיורים - וכמובן גם ארונות אמבטיה. אצלנו בטורקיז האוס תמצאו את כל מה שאתם צריכים כדי לשדרג את המראה של הבית שלכם - וכמובן גם של חדר האמבטיה שלכם. אפשר לגוון את עיצוב חדר האמבטיה עם מגוון של מקלחונים צבעוניים ומעוצבים בסגנונות שונים.

אם אתם רוצים שינוי בביתכם שלכם, למצוא עיצוב מיוחד עבור כל חדר - כולל חדר האמבטיה - בואו אל טורקיז האוס ותמצאו את כל הפריטים שאתם צריכים.


צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
ארון אמבטיה "סולם" 80שידת אמבטיה סולם תריס 60שידת אמבטיה ארתור