ריהוט מרוקאי בטורקיז \\ להיכנס לארמונו של הסולטאן

העיצוב המרוקאי זוכה בשנים האחרונות לעדנה מחודשת, ולהעדפה הולכת וגוברת של לקוחות בעלי חוש טעם משובח ואהבה לפריטים יפים, גם אם שורשיהם אינם טמונים באיזור צפון אפריקה. העיצוב המרוקאי הוא בעל טעם כפרי ואקזוטי, הוא משלב בתוכו צבעים ומרקמים המובילים את הצופים אל חגיגה ויזואלית של ממש, וניתן לשלב דרכו כל כך הרבה אקססוריז ואלמנטים שונים, כך שהעיצוב המרוקאי אינו משעמם אף פעם.

לא פלא אפוא שחנויות לריהוט מרוקאי צומחות וצצות בכל מקום, ולא פלא איפוא שהעיצוב המרוקאי השתלט על חלקים גדולים מדירותיהם של תושבי ישראל – מהקרמיקה ועד לפאנלים, מהדלתות ועד לספות, מכלי ההגשה ועד ארונות האמבטיה.

ריהוט מרוקאי ומאפייניו – כל המרבה הרי זה משובח

עיצובו של ריהוט מרוקאי שואב את הקסם שלו מאוריינטליות הריחנית של הרי מרוקו היפים, אותם הוא מתרגם אל קוים מינימליסטיים ונקיים, קשתות ופסיפס, וכמובן - צבעים עזים ועיטורים בוהקים של זהב וכסף. על פי עקרונות העיצוב המרוקאי, הפריטים המונחים בבית מעידים על העושר של בעליו, וכיאה לתרבות המקדשת את ערכי השפע, היא מביאה זאת לידי ביטוי בעושר הויזואלי של כל פריט ופריט.


כשמדובר על סלון מרוקאי מדובר תמיד על בדים נשפכים ורכים, שטיחים עבים שאפשר (ורצוי) לטבוע בהם, גופי תאורה אקסטראווגנטיים, כריות גדולות ונוחות המשמשות לתמיכה וליופי, וכמובן – המון המון אקססוריז וכלי אירוח – כדים, אגרטלים, קערות וצלחות בכל גודל וצבע.
הריהוט המרוקאי עשוי מעץ כבד בצבעים ניטראליים, שהרי עליו אמורים לבוא שפע פריטי עיצוב צבעוניים אחרים.

ריהוט הוא רק הבסיס – ומה עוד מסביב ?

אם תיכנסו לחדר בבית מרוקאי אותנטי (או לחלופין – לאחד מחדרי התצוגה בטורקיז), תראו שהריהוט המרוקאי הוא רק הרקע לשאר האלמנטים העיצוביים שמסביב. מצבעי הקירות העזים, דרך השטיחים המגיעים בשפע צבעים וטקסטורות ומשלבים לא מעט אלמנטים מעולם הטבע, כמו גם את סמלי החמסה והכוכב המסמלים הצלחה, בריאות ופוריות.

גם הטקסטיל המרוקאי הפך לטרנד בעולם הבדים. הבדים המרוקאים הם קלאסיים תמיד ועיצובם נצחי. הבדים המרוקאיים הם שילוב של סיבים טבעיים ואיכותיים במיוחד של משי, פשתן וכותנה, בקווים נקיים, צבעים עזים וטקסטורות מקוריות – כל אלה משתלבים מצוין עם כל ריהוט מרוקאי שהוא.

ומה לגבי ריהוט בחדר האמבטיה ?

יופיו של ריהוט מרוקאי אינו מוגבל רק לסלון או לפינת האוכל, כי אם מגיע בקלות גם אל שאר חלקי הבית – אם תציבו הכיור מרוקאי באמבטיה למשל, תגלו שמדובר בפסגה של יופי ועיצוב המהווה מוקד משיכה והתפעלות לכל מי שנכנס לחדר. שילוב של הכיור עם קרמיקה, ארון ומגבות בסגנון מרוקאי, יהפכו את החדר כולו לוואו של ממש. כל שנותר לכם הוא להיכנס לטורקיז ולבחור, אנחנו נשמח לעזור ולסייע.


צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
שולחן כתיבה אלפרדכוורת מעץ ממוחזרספסל עץ ממוחזר "פסים"