ריהוט לבית - סגנונות ועיצובים

הריהוט של הבית שלנו הוא המראה שלו. כאן יש לנו אפשרות להציג את האופי העיצובי שלנו "ולפסל" את אותה אווירה בה תמיד רצינו בביתנו. נוכל להרחיק לכת ולומר כי בחירה נכונה של ריהוט לבית יכולה להיות בעלת משקל דומה לשיפוץ קוסמטי של הבית, שכן הריהוט יכול לשדרג את מראהו החיצוני של כל אחד מהחללים בבית. מאמר זה יתמקד בכל הקשור אל סגנונות ועיצובים שונים של ריהוט לבית ויגולל בפניכם כיצד אלו יכולים להשפיע על כל האווירה בבית.

ריהוט לבית- בוחרים בחוכמה

פעמים רבות, ההיצע הגדול של הסגנונות והעיצובים של הריהוט מביאים אותנו למצב בו אנו "מסתנוורים" מהעיצוב של הריהוט ובוחרים בריהוט אשר נראה בדיוק כפי שחלמנו אך אינו משמש אותנו בתבונה. במקרה בו מדובר על כסא אחד מיני רבים, הדבר יכול להיות זניח, אך במקרה בו מדובר על פריט ריהוט מרכזי, כמו למשל ספה בסלון, כורסא, מזרן לפינת ישיבה ועוד, המצב יהיה בעייתי למדי. חשוב לזכור כי בראש ובראש מדובר בבית ולא במוזיאון ולכן הריהוט חייב להיות גם פונקציונאלי. קנייה חכמה של ריהוט לבית היא קנייה אשר משלבת 'שיק סגנוני' עם פונקציונאליות.

ריהוט לבית- פינות ישיבה

בשנים האחרונות מושם דגש רב על פינות ישיבה ניידות וקבועות במיני סגנונות ועיצובים. הרעיון של פינות ישיבה קם לתחייה בעקבות המסקנה כי מדובר בפתרון האידיאלי לריהוט של פינות "מתות" בסלון ובחלקים שונים של הבית. כיום, ניתן למצוא סוגים שונים של פינות ישיבה המותאמות לחלקו הפנימי והחיצוני של הבית, דבר הכולל פעמים רבות פינות ישיבה בסגנון אתני (עם מרקמי תפירה מיוחדים, חריטות וציורים המאפיינים תרבויות שונות).

בחירת ריהוט לבית- נקודות חשובות:

 • תקציב- החליטו מהו התקציב אותו אתם מייעדים לרכישה זו.
   
 • סוג ריהוט- עשו רשימה של כל הריהוט אותו אתם מעוניינים לקנות. רשמו את הריהוט החיוני לכם כאשר אתם נמצאים באותו חלל אותו אתם מעוניינים לרהט, בצורה זו תהיה לכם הערכה מציאותית באשר לכמות הכיסאות הנדרשת, אורך הספה, גודל שולחן וכן הלאה.
   
 • סגנון- היצע הסגנונות הוא כה גדול, עד כי מומלץ להגיע להכרעה באשר לסגנון הרצוי לכם עוד טרם אתם ניגשים אל החנות. הגיעו להכרעה באם סגנון ריהוט כפרי, ריהוט מודרני, ריהוט בסגנון אותנטי או כל סגנון אחר מתאים לכם.
   
 • הרמוניה- חשוב לדעת כי אם הבית שלכם כבר מרוהט אך אתם מעוניינים לרכוש מספר רהיטים נוספים על מנת לשדרג את מראהו, תהיו חייבים להתאים את הריהוט החדש לקיים. חייבת להיות נקודת השקה מסוימת של העיצוב הקיים עם העיצוב החדש וזאת על מנת שאותו חלל מרוהט יהיה בקו סגנוני אחיד ולא יראה צפוף מדי או מנוכר.
   
 • אחריות- חשוב לרכוש את הריהוט בחנות מוכרת ובעלת מוניטין אשר מספקת אחריות בגין הריהוט אשר נרכש אצלה. אפשר להשתמש תמיד בשירותיהם של אדריכלים ומעצבי פנים לטיפים והמלצות, רבים מהם ניתן למצוא בעיצוב פנים ביבנה או בכל פורטל מעצבים אחר.

צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
שולחן כתיבה אלפרדכוורת מעץ ממוחזרספסל עץ ממוחזר "פסים"