ריהוט אתני לבית
הרהיטים האתניים יוצרים אווירה אותנטית וקסומה, ולוקחים אותנו למסע ברחבי העולם. כל פריט בקטגוריה זו, הינו יחיד ומיוחד ואין זהה לו. בטורקיז אפשר למצוא פינות התכנסות ומערכות ישיבה, פינות אוכל, שולחנות וכסאות למטבח, מיטות, שידות וספריות, ויטרינות ושולחנות כתיבה. כל הפריטים בקטגוריה זו הינם טעימה מהמגוון הרחב והמתעדכן הקיים בגלריית הריהוט שלנו.
ריהוט אתני לבית
ריהוט הוא מהאלמנטים המשפיעים ביותר על מראה הבית ועיצובו, הוא מהדברים הראשונים התופסים את העין של כל מי שנכנס לבית, ובנוסף על כל אלה, עליו להיות שמיש ופרקטי עבור הדיירים. ריהוט משמש לאירוח ולבילוי, עליו למלא את צרכי המשפחה וגם לתת את המענה האסתטי הנדרש ממנו, לפיכך אין זה מפתיע כי בחירת הריהוט לבית מערבת רגשות רבים ומעוררת דיונים ומחלוקות בין בני המשפחה, המתקשים להחליט ולבחור.

בחירת רהיטים דורשת את הגדרת הצרכים הנקודתיים מאותו פריט, כמו גם את המראה שאתם מבקשים לקבל בזכותו, את הפרמטרים החשובים לכם, וכמובן – את התקציב שתהיו מוכנים להשקיע. על מנת לבחור ריהוט גן או ריהוט לפנים הבית בצורה איכותית ומיטבית, כדאי להגיע לחנות המציגה רהיטים הקולעים לטעמכם, במבחר גדול ובליווי אנשי המקצוע המתאימים, שיוכלו לסייע לכם למצוא את האהבה החדשה שלכם...
ארונות הזזה מעוצבים לבית ארונות הזזה מעוצבים לבית מהם היתרונות של ארונות ההזזה, איך נשלב אותם נכון בעיצוב ותכנון הבית?
פינת אוכל פינת אוכל בגלריית טורקיז בבית יצחק תמצאו מגוון פינות אוכל מעוצבות בסגנונות אתניים.
ריהוט מרוקאי בטורקיז ריהוט מרוקאי בטורקיז העיצוב המרוקאי זוכה בשנים האחרונות לעדנה מחודשת, ולהעדפה הולכת וגוברת של לקוחות בעלי חוש טעם משובח ואהבה לפריטים יפים.
ריהוט לבית - סגנונות ועיצובים ריהוט לבית - סגנונות ועיצובים מספר עצות וטיפים לבחירה נכונה של ריהוט לבית מסגנונות שונים אך פונקציונאליים.