קטלוג לעיצוב הבית
הבית שלנו הוא הרבה יותר מארבעה קירות ודלת. הוא מקור השקט שלנו, המבצר של המשפחה שלנו, מקור השראה ויותר מכל הוא חלק בלתי נפרד מאיתנו. אז אם אתם רוצים להפוך את הבית שלכם לחלק מכם, להפוך אותו למקום שרק תרצו לחזור אליו בכל ערב - הגעתם למקום הנכון!

על הרקע הירוק והפסטוראלי של השרון, במתחם הקסום בבית יצחק, יתגלה לכם עולם שלם של עיצוב הבית: רהיטים מיוחדים בעיצוב כפרי, גופי תאורה מעוצבים, כורסאות וספות מעוצבות, פינות אוכל, מראות מעוצבות, אריחי קרמיקה מצוירים, פריטי אוירה מיוחדים מרחבי העולם ועוד ועוד.

מחפשים רעיונות לעיצוב הבית שלכם ולא יודעים מאיפה להתחיל?

המגוון הרחב והמיוחד של פרטי העיצוב שלנו מבטיח שתוכלו למצוא בדיוק את מה שיהפוך את ארבעת הקירות שלכם לבית! צוות טורקיז עומד לרשותכם – לסייע בבחירה הנכונה עבור עיצוב הבית שלכם. בבואכם למתחם טורקיז, תפגשו עם היועצים שלנו שיסייעו לכם בבחירת הריהוט ופריטי העיצוב המתאימים לכם.
קטלוג לעיצוב הבית \\ המהות של מוצרנו
עיצוב הבית בסגנון כפרי, עתיק וייחודי.

בונים? משפצים? מתמכרים לעשייה היצירתית של עיצוב הבית? קטלוג העיצוב של טורקיז בית יצחק ייתן לכם אין ספור רעיונות ופתרונות לעיצוב הבית! אם אתם מחפשים לעצב חדר אמבטיה בסגנון כפרי, חדר שינה, פינת אוכל או מטבח, כדאי לכם לבקר אצלנו ולהתרשם מהתצוגה המתחלפת מעת לעת.

ייחוס דומה יש לפריטי האווירה השונים, לרבות פסלים ופריטי עיצוב לגינה. מתחם טורקיז חובק עושר בלתי רגיל של פריטים עבור עיצוב הבית בסגנון כפרי \ רטרו. עכשיו תורכם – לדמיין ולבחור בהתאם.