פרטי ריהוט גינה אתניים \\ ייחודיים מכל העולם
לשאלה אחת של טעם בכלל ושל יופי בפרט יש אין-ספור תשובות, שהרי כל תשובה אפשרית, כל תשובה ראויה ולגיטימית. כאשר מוצע לנו מבחר מגוון של פריטים שנועדו להעשיר את הגינה ולייפותה, אנחנו עלולים להתקשות בבחירתם, קל וחומר כאשר אנחנו מגיעים אל מתחם שמציע לנו "חבילה" של פיתויים ובהם: חנות בגדים, חנות רהיטים, בית קפה (שיהיה לכולנו יום קפה) באווירה, בסגנון ובעיצוב אתני.

פריטי ריהוט גינה מסוגננים ומעוצבים לנוי ולהידור מארצות המזרח, הקרוב והרחוק, ממדינות דרום אמריקה וממקומות נוספים ברחבי תבל, מביאים אליכם, צרכניהם הפוטנציאליים, את טעמי היופי המעודנים של העולם הגדול.

10 מי יודע (כיצד לבחור)?

אתם מוזמנים לצאת החוצה, אל הגן המעוטר, המסוגנן והמעודן, ולהיחשף בו לעשרה פריטי ריהוט לכל הפחות, אשר עשויים להעשיר ולייפות את גינת ביתכם ולשדרגה: עבודות ברזל או אבן יכולים לבוא בצורת שולחן, כיסאות וספסלים תואמים, מזרקה אשר מימיה יוצאים מפיו של בעל חיים, ברזייה מסוגננת, פסלים מברונזה, דמויות שונות, כלי עבודה עתיקים עשויים מעץ, כגון מחרשה, אופן, גופי תאורה, אדניות, כדי חרס בגדלים שונים, הדומים לרגליים ועוד.

ריהוט הגן בפריטי ריהוט אתניים משווים לו מראה כפרי. על מנת לבחור פריטים אשר ייצרו יחדיו שילוב הרמוני, נעים לעין, ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע, אדריכלים ומעצבי פנים, שתוכלו לפגוש במקום והם ישמחו לייעץ ולהמליץ לכם.

אם יש לכם גן גדול, תוכלו ליצור בו פינות שונות, אשר כל אחת מהם תעוצב באופן שונה, ייחודי, ובכך לאפשר קיומן של נישות שונות, לטעמם - השונה, מן הסתם - של דיירי הבית ושל אורחיהם המתחלפים.

היות שמזג אוויר נוח השורר ברוב חודשי השנה ברוב אזורי הארץ הופך את השהייה בחוץ, במיוחד בשעות הערב, לטבעית ומועדפת, ניתן ליצור בגן פינות ישיבה ואירוח בסגנון אתני מיוחד.

גינה דוממת חיה ונושמת

שילוב של סוגי צמחים שונים עם אביזרי ריהוט גן דקורטיביים, עשוי ליצור מתחם עשיר, חי, זורם. שילוב של אלמנטים מגוונים מעולמות תוכן שונים: אדמה, מים, טוף, צמחים, פסלים, תאורה, יוצר סביבת חיים נעימה ומשרת רוגע.

דייריהם של בתים רבים, אשר ביתם גדול, מרווח, מעוצב לתפארת, בוחרים לבלות חלק ניכר מזמנם בגינת ביתם רחבת המידות, שבה ניתן לארח ולהרגיש את משבי הרוח הקרירה גם בערבי קיץ חמים.
חשוב שתבחרו בפריטים שאתם מתחברים אליהם; שמדברים אליכם; ש"מתכתבים" עם הטעם וההעדפות, עם תפיסת היופי שלכם. מן הסתם, כבר במבט ראשון תבחינו בפריטים המוצאים חן בעיניכם.

אם היופי הנגלה כאן ועכשיו לעיניכם בגן המרוהט והמאובזר בפריטי ריהוט גינה לא מותיר בכם ספק כי ממבחר פריטים אלה תרצו לבחור את ריהוט הגינה, אבל תשמחו לשמוע חוות דעת, עצה והמלצה של אנשי מקצוע (שדעתם חשובה ונחשבת ככל שהיא אינה באה, חלילה, על חשבון הטעם האישי שלכם אלא אמורה להקל עליכם לבחור) - צרו קשר ותיענו ברצון ובשמחה.

צור קשר
09-8845560