פינת ישיבה מהודרת בחצר

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בעלי בתים פרטיים ווילות משותפות שמים דגש על עיצוב חצר ביתם וזאת על מנת ליהנות ממתחם בו הם יכולים לארח חברים בשעות הפנאי שלהם, לערוך ארוחות משפחתיות ולהפיג את המתחים על ידי ישיבה של מספר שעות בפינת ישיבה בחצר המעוצבת, לאחר שעות העבודה העמוסות. מחקרים מצביעים כי הטבע עוזר לאדם לאזן את עצמו ולהוריד את מפלס המתחים בחייו.

פינות ישיבה בגינות וחצרות

אם החלטתם לטפח את גינת ביתכם ולהפוך אותה לאותה 'פיסת גן עדן' עליה חלמתם, בוודאי תהיו מעוניינים לתכנן גם פינת ישיבה אשר תאפשר לכם מקום נוח לשלב בין אותה שלווה ויופי של הטבע לבין קריאת ספר, שתיית כוס יין, ארוחה לאור הירח ואירוח של חברים ומשפחה. כיום, יש אפשרויות עיצוב רבות כאשר מדובר בפינות ישיבה המורכבות מרהיטי גן שונים וחשוב לבחור בפינה אשר תעניק לכם אווירה שלווה וחמימה בה אתם מעוניינים. ניתן לרכוש סט של רהיטים בצבעים וסגנונות שונים אשר משלימים אחד את השני הן בסגנון, בגודל ובצבע או לבחור יחידות נפרדות של רהיטים לחצר או לגינת ביתכם. היתרון של פינות ישיבה הוא שהחשיבה העיצובית כבר נעשתה בשבילכם וכל שנותר הוא למקם את הפינה במקום בו אתם מעוניינים בגינה.

בחירת פינת ישיבה

בחירת פינת ישיבה צריכה להתבצע בצורה קפדנית ולאחר עבודת הכנה מקדימה אשר תכלול את השיקולים הבאים:

  • חומר גלם- כיום, קיימים פריטי ריהוט העשויים מחומרי גלם שונים, כמו למשל עץ אשר משרה את אותה אווירה חמימה, מרשימה וביתית אשר תהפוך את גינת ביתכם "לכוך" הפרטי והחמים שלכם, פינות ישיבה העשויות מברזל, פינות ישיבה העשויות מחומרי אבן ופינות ישיבה המשלבות מספר חומרי גלם. כאן יש לבחור חומר גלם איכותי אשר מתאים לסגנון בו אתם מעוניינים וכן לתנאי האקלים באזור מגוריכם. קחו בחשבון כי יש חומרי גלם מסוימים, כמו למשל עץ אשר דוהים, מתכווצים או מתנפחים כאשר הם באים במגע ישיר עם קרני השמש או גשם.
     
  • גודל הפינה- טרם אתם בוחרים את פינת הישיבה שלכם חשוב מאוד לבצע מדידות מדויקות של שטח הגינה או החצר, להחליט היכן אתם מעוניינים למקם את הפינה ולבצע מדידה גם של שטח זה. בצורה זו תוכלו לבחור פינת ישיבה שמותאמת לשטח ונראית פרופורציונאלית .
     
  • ריהוט ואביזרי פינת ישיבה- ישנם סוגים שונים של פינות ישיבה וכל פינה יכולה לכלול רהיטים מסוג שונה. ישנם כאלו אשר מעדיפים ארגזי עץ עתיקים בסגנון אותנטי עליהם הם מניחים כריות צבעוניות בסגנונות שונים ואילו אחרים יעדיפו דרגשים, ספסלי עץ, מזרונים ועוד. החליטו מראש מה תכלול פינת הישיבה שלכם.
     
  • סגנון עיצוב- רבים בוחרים לתחום את פינת הישיבה שלהם על ידי בניית דק. בשנים האחרונות תיחום זה פופולארי מאוד שכן הוא מצמצם את שטח הגינה, מוביל לחסכון בהוצאות המים ומאפשר יציבות ונוחות של ישיבה בפינות בהן בחרתם לגינה שלכם.

אם גם אתם הגעתם להכרעה שאתם מעוניינים בפינת ישיבה מהודרת בגינה שלכם, טורקיז מזמינה אתכם לעולם עשיר של פינות ישיבה בסגנונות, גדלים וצבעים שונים.


צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
כורסא קיילה כפולהכורסא מעוצבת דגם ליזטכורסא מעוצבת ג'ולי אפור