פינות ישיבה ניידות \\ לבית, לחצר או לקמפינג

בשנים האחרונות ניתן לראות היצע גדול של פינות ישיבה אשר הופכות את ביתנו או כל חלל חיצוני בו למיוחד ומפנק. אם בעבר, היינו צריכים להסתגל לריהוט הכבד של הסלון וכל ניסיון שלנו להזיז את הספה הגדולה והמאסיבית או הכורסא הגדולה נכשלו, כיום פינות ישיבה ניידות הן הפתרון האידיאלי.

מה הן פינות ישיבה?

רבים סבורים כי פינת ישיבה היא מערכת ישיבה אותה ניתן למקם בכל חלל בו אנו מעוניינים בבית. סברה זו שגויה. פינת ישיבה היא לא סלון. ניתן להחליט כי אנו מעוניינים שתהיה בה ספה או כורסאות, אך החלטה זו היא שלנו ואינה מחייבת. רוב פינות הישיבה מותאמות למטרה שלשמן הן נרכשות. כלומר, אם למשל מעוניינים בפינת ישיבה אשר תשרת אתכם בחללים שונים בבית ומחוצה לו, תוכלו לבחור בספה על גלגלים, הדומים, כריות צבעוניות מעוצבות, ספסלי אחסון, מזרנים ושולחן קטן וקל בעל משקל אותו קל מאוד להזיז ממקום למקום וכך תוכלו לנייד את פינת הישיבה בהתאם לצרכים שלכם. חשוב לקחת בחשבון כי אם אתם מייעדים את הפינה למגוון חללים, מומלץ שתבחרו בצבעים נייטרלים אשר יוכלו להשתלב בכל חדר מבלי להרוס את הקו העיצובי סגנוני שלו.

סוגים שונים של פינות ישיבה

כיום, קיימים סוגים שונים של פינות ישיבה המותאמות לחללים שונים של הבית, כמו למשל פינת ישיבה מרווחת המתאימה לחדרי הילדים או פינת ישיבה המעוצבת בצורה יוקרתית לחלל סלון הבית וכן הלאה. בנוסף, ישנן פינות ישיבה ניידות אשר מאפשרות לנו עיצוב מחדש של חללים שונים של הבית וכן מילוי כל הדרישות הפונקציונאליות שלנו בכל חלל, אם בבית ואם מחוצה לו. פינות ישיבה בדרך כלל ממלאות חללים ריקים בבית ובכך הן עוזרות בעיצוב הקו הכללי של הבית. בנוסף, חשוב לדעת כי יש באפשרותכם לבחור סט פינת ישיבה או לרכוש כל רהיט בצורה נפרדת. היתרונות של רכישת סט הם שהוא מותאם מבחינת חומרי גלם וצבעים ובדרך כלל המחיר שלו יהיה זול יותר מאשר רכישה של כל רהיט בנפרד. החיסרון שלו יכול לבוא לידי ביטוי בדוגמטיות ובעיצוב השמרני.

פינות ישיבה ניידות לחוץ הבית, לחצר, לקמפינג ולמרפסת

אם יש לכם גינה או חצר יפים בצד האחורי של הבית ואתם חשים כי אינכם מנצלים אותו כראוי, ההמלצה היא לרכוש פינת ישיבה לחצר ותוך זמן קצר מאוד תמצאו את עצמכם מבלים שעות רבות על המזרנים, הספות והכריות הנוחות של פינת הישיבה בחוץ. אם למשל מדובר על פינת ישיבה בחצר ליד הבריכה תוכלו לבקש שיתקינו לכם במת עץ וזאת על מנת שהריהוט לא יירטב ועליו תוכלו להניח מזרון רביצה ארוך וכריות צבעוניות מעוצבות במגוון גדלים. יש לכם גם אפשרות של כריות בהתאמה אישית, רק חשוב מאוד שתוודאו עם המקום בו אתם קונים את המזרונים והכריות כי הבדים לא דוהים בשמש ומחזיקים לאורך זמן בתנאי חוץ.
צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
כורסא קיילה כפולהכורסא מעוצבת דגם ליזטכורסא מעוצבת ג'ולי אפור