עיצוב תאורת חוץ
תאורת חוץ אמורה להיות אפקטיבית ודקורטיבית. גופי תאורה שונים יוצרים אווירה. כאשר גוף תאורה מסוגנן, מעוצב, נראה כמו פריט אמנות, יש לו ערך מוסף חשוב. הוא מהווה מרכיב חשוב ביצירת אווירה מבוקשת.

בחירה מוקפדת של גופי תאורה בכלל ותאורת חוץ בפרט מאפשרת ליצור חזות כפרית, שקטה, חמימה וביתית. תאורת חוץ עשויה להאיר לא רק את מבואת הבית או את מרפסתו אלא להיות חלק בלתי נפרד מהגן ומהחצר. תאורה יפה מעשירה ומעצימה את האפקט החזותי של סביבת הבית.

באמצעות תאורת חוץ ניתן לשוות לסביבת הבית מראה אתני, על פי סגנונות העיצוב הרווחים בעמים ובתרבויות שונות. ניתן לקבוע תאורה דמויית פנסי רחוב, תאורה שרווחה לפנים בטירות ובחצרות מלכות - תאורה המשדרת פן ואווירה ייחודיים, יוקרתיים. מדובר בגופי תאורה מסוגננים, מעודנים, המעידים על בחירה מושכלת ומוקפדת.

תאורה לבחירתכם

כאשר אנחנו נכנסים לבית ולמעשה, עוד לפני כן - כאשר אנחנו נמצאים על ספו, בשעת ערב מאוחרת, כשהחושך ירד זה מכבר, אנחנו שמים לב לתאורה. העין נמשכת מאליה אל מקורות האור. אנחנו נחשפים אל בתי המנורה, האהילים. כאשר לנגד עינינו ניבטים גופי תאורה מרוקאים, לדוגמה, אנחנו חשים לאלתר באווירה המיוחדת. זו היא תחילתה של קבלת הפנים הצפויה לנו. זה השלב הראשון, המקדמי, בהכנסת האורחים.

תאורת חוץ היא מעין חלון ראווה, כרטיס ביקור לביתנו. בגינה גדולה ומסוגננת, המלאה בפריטים אתניים, משתלבת התאורה בכדי חרס עתיקים ובכלי עבודה שונים שהשתמשו בהם לפנים במקורו, בטורקיה, במקסיקו ובארצות נוספות שונות, שמהם הם יובאו. התאורה מאירה את הרהיטים ואת מגוון הפריטים המעוצבים באור מיוחד.

כמו כן תאורת חוץ מאירה את השבילים בתוך הגן, מסמנת להולכים בו את דרכם. הם הולכים לאור הפנסים. חשובה אפוא עצמת האור ולא רק יפי המקור המפיץ אותו. אבל במתחם הגינה ניתן לשלב גופי תאורה שעיקרם הדקורציה והעיצוב שלהם. הם אינם חייבים להיות בהכרח בעלי עצמת אור גדולה. די שיהיה בהם אור קטן, דמוי שלהבת נר, כדי להדגיש את יופיים ולהעצימו.

תאורה המותאמת לסביבה החיצונית של הבית היא אלמנט דקורטיבי רב עצמה. ניתן לשחק בה ולגוון אותה. ניתן לשלב בתאורה גם מנורות ניאון ומנורות לד, מנורות הלוגן ואף מנורות הפועלות על אנרגיית השמש ולא נדרש כל מקור חשמל להארתם.

ככל שהמתחם מסביב לבית גדול ועשיר יותר, כך ניתן לשלב בו סוגים שונים של מנורות וגופי תאורה. מאחר שעל טעם וריח אפשר לשוחח - אתם מוזמנים לשיחה עם אדריכלים ומעצבי פנים הממתינים לכם במתחם המשמש גם חנות וגם בית קפה, מקום שאליו באים ובו מתרכזים ומתנקזים אנשים בעלי טעם טוב ומעודן – כמוכם - המחפשים לייפות ולהדר את ביתם ואת סביבתו.

לכל אחד האור הנכון לו. כמאמר "יפרחו אלף פרחים" כך ניתן להגיד גם על נושא התאורה - יאירו אלף אורות ממקורות שונים ומגוונים.


צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
תאורת גינה 6902תאורת גינה 6901תאורת גינה 6900