עיצוב כלי מטבח \\ דברים שלא ידעתם...

אם בעבר התפקיד העיקרי של כלי מטבח היה פונקציונאלי, כיום כלי המטבח נתפסים גם כפריט עצובי לכל דבר. במטבחים רבים ניתן לראות כלי מטבח שונים בצבעים תואמים או צבעים המתאימים לצבע הקירות או סגנונו הכולל של המטבח המעוצב. מאמר זה יגולל בפניכם אודות תפקיד כלי המטבח בעיצוב הפנים.

כלי מטבח פונקציונאליים או לתצוגה?

כיום, אנשים רבים בוחרים את כלי המטבח שלהם בדיוק כפי שהם בוחרים את הריהוט והאביזרים לחלל זה. הכלים אמנם חייבים להיות פונקציונאליים וזאת על מנת לשמש אתכם בפעולות להם יועדו, אך יש גם אנשים אשר מחליטים לתלות במטבח כלים כפריט דקורטיבי. אם למשל, החלטתם כי אתם מעוניינים לעצב את המטבח שלכם בסגנון מרוקאי, תוכלו לבחור מתוך ההיצע העשיר שלנו כלי מטבח בעיצוב מרוקאי צבעוני ומלא בצורות, חריטות ופסיפסים אשר ילכדו את עינו של כל אדם אשר ייכנס למטבח שלכם. בנוסף, ניתן לבחור בכלי מטבח המשתייכים למטבחים של תרבויות שונות בהווה ובעבר וכך להעניק למטבח שלכם את אותו טאץ' מיוחד אשר יהפוך אותו למיוחד ויבדל אותו מאותם מטבחים 'סטנדרטיים' אותם ניתן לראות בבתים רבים. חשוב לציין כי ישנם כלי מטבח אשר מיועדים לתצוגה בלבד וישנם כלי בית מעוצבים אשר משלבים פונקציונאליות ואסתטיות מרשימה וחשוב להגיע מראש להחלטה באשר לתפקידו של אותו כלי במטבח ביתכם.

כלי מטבח לכל מטרה?

מעוניינים לקנות כלי מטבח מעץ בסגנון עתיק? מעוניין להניח על המדף קנקני תה המשתייכים לתקופה האירופאית הקלאסית? מעוניינים בסטים מחרסינה המעוטרים במגוון צורות וציורים על מנת להניח אותם בוויטרינה של המטבח על מנת שכל אחד יוכל להתרשם מהם? מעוניינים בכלי הגשה לאירוח מיוחד או כלים המותאמים לכל סוג וגודל של סגנון האוכל? טורקיז מציעה לכם מגוון כלי מטבח לעיצוב המטבח שלכם. ממאזניים העשויים מעץ הצבוע במגוון צבעים ועד קנקנים מעוטרים העשויים ממגוון חומרים. ישנם אמנם חידושים רבים בכל הקשור אל עיצוב כלי המטבח אך רבים מעדיפים לרכוש כלי מטבח שבהם השתמשו בתקופות העבר וזאת על מנת להעניק למטבחם את אותו מראה מיוחד ומשלים לסגנון העיצוב הכולל של המטבח.

אמנות עיצוב כלי המטבח

אם המטבח שלכם נראה לכם שגרתי ומשמים ואתם מעוניינים להוסיף לו את אותה נגיעה עיצובית מרשימה, בוודאי תשמחו לשמוע כי ניתן לעשות זאת על ידי בחירת כלי מטבח מעוצבים.

סירים מחומר פח, נירוסטה, ברזל וחומרי גלם נוספים המעוצבים בהתאם לסגנונות שונים ותרבויות שונות. צלחות מקריסטל, צלחות צבעוניות המעוטרות בשלל ציורים וצורות. סטים סכינים של ונגר בצבעים רעננים התואמים אחד לשני. כוסות זכוכית צבעוניות, כוסות מאג מיוחדות אותן ניתן להציב בוויטרינה, קופסאות אחסון במגוון סגנונות עיצוב, מחבתות במגוון צבעים רעננים, מגשים, קומקומים, קנקני חלב מיוחדים ועוד. כיום, ניתן לבחור כלי מטבח אשר מוגדרים כיצירת אמנות ולהפוך את המטבח שלכם מאותו מטבח סטנדרטי למטבח מרשים ומיוחד.
צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
צלחות עוגהכוסות תה מעוצבותכלי הגשה ובישול מאמייל