עיצוב כיורים למטבח \\ המקום הכי מרכזי במטבח

האם אתם יודעים באיזה מקום במטבח אתם מבלים רוב הזמן? אם התשובות שעניתם הם שולחן האוכל, התנור או הכיריים - אתם טועים. תתפלאו לגלות כי המקום שבו אתם נמצאים הכי הרבה זמן הוא דווקא ליד הכיור. ממש כך, המלאכה של שטיפת כלים, או אפילו פינויים למדיח הכלים היא מהמלאכות שדורשות זמן, ואנחנו עושים אותן על בסיס יומי או דו-יומי לכל היותר. הכיור הוא, אם כן, אחד המקומות המרכזיים ביותר בבית.

לכן, כשאנחנו באים לבחור כיור חדש עבור המטבח שלנו, יש שני שיקולים עיקריים שאנחנו צריכים לקחת בחשבון - נוחות ומראה. לשניהם יש השפעה מכריעה מאד, ואפשר למצוא בשוק כיורים שהם גם טובים לשימוש - וגם משלימים את המראה של המטבח.

חייבים שיהיה נוח

רשאית, אתם חייבים שיהיה נוח לכם לעבוד בתוך הכיור שלכם. אנשים שבונים מטבחים, לפעמים שוכחים עד כמה חשוב שיהיה נוח לעבוד בתוך הכיור - אסור שהוא יהיה גבוה מידי או נמוך מידי. כמו כן, לצורה של הכיור יש השפעה כפולה - גם על המראה עצמו של הכיור והשילוב שלו במטבח, וגם על הנוחות שלו. יש כאלה שמעדיפים כיור מלבני, ויש כאלה שמעדיפים כיור עגול יותר.

יתרה מזו, יש גם את נושא הכיור הכפול. במקרה הזה יש שני סוגים של אנשים שהם בעלי שני כיורים במטבח - הסוג הראשון הוא שומרי הכשרות, והסוג השני הוא אלה שמחפשים מראה מיוחד יותר עבור הכיור שלהם. אבל גם אם אתם שייכים לסוג הראשון, אין סיבה שלא תשקיעו בכיור שאתם בוחרים - ממילא זכיתם במראה מיוחד למטבח שלכם, אז אפשר להשקיע בכיורים בצבעים שונים שמשלימים אחד את השני. אם אתם שייכים לסוג השני, אתם יכולים להרשות לעצמכם לשחק עם הגדלים של הכיורים, וכמובן אסור לשכוח בכל מקרה למקם אותם במיקום נוח שתהיה גישה נוחה אל שניהם.

כיור יקר או זול?

אחד ההתלבטויות המרכזיות בבחירת כיור היא האם לבחור כיור יקר, מעוצב ומסוגנן, או כיור זול שפשוט ישמש אותנו ככיור. תתפלאו, אבל לכיור מעוצב ויקר, יש גם יתרונות פונקציונאליים. אם תבחרו כיור יקר יותר תזכו לא רק לכיור מסוגנן יותר, אלא גם לכיור עמיד יותר. בין השאר תתמודדו פחות עם הצורך לנקות ממנו כתמים של לכלוך, או אפילו של נוזל לניקוי כלים.

בכל הנוגע לאפשרויות העיצוב, עומדים בפניכם מגון רחב מאד של כיורים בצורות שונות, בגבהים שונים, בסגנונות, כאלה שיכולים להתאים לכל מטבח - החל מכיורי מתכת, שנותנים מראה נקי של מטבח מקצועי, ועד לכיורי חרסינה בצבעים שונים, שיכולים לתת לכיור מראה מיוחד ומקורי, שונה מהכיורים הרגילים הלבנים.


צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
כיור אבן בזלתכיור מאבן בזלתכיור מעוטר