עיצוב הגן
החצר הגדולה של מתחם טורקיז מזמנת מפגש מרגש ומרתק עם ריהוט גינה מיוחד ואותנטי – שולחנות פסיפס מרוקאים, מגוון כדים ואדניות, קמינים מחרס, מזרקות, תאורת חוץ מעוצבת, פינות ישיבה מחומרים שונים, ארגזי עץ ופסלים מקוריים, שונים מכל מה שהכרתם. פריטי העיצוב לגינה מיובאים ממרוקו, מקסיקו, טורקיה ועוד.
עיצוב הגן \\ מכל סוג וגודל
לצד כלי חרס וכלי עבודה עתיקים, תפגשו פסלים לגינה בגדלים שונים ומחומרים שונים: אבן, עץ ומתכת. ישנם גם פסלים המשולבים עם מים ומהווים מעין מזרקה. חלק מהפסלים בעלי נוכחות כזו שעשויה לקבוע את הטון העיצובי בגינתכם, וחלק תוכלו לשלב עפ"י טעמכם בעיצוב הקיים. הפסלים והפריטים הייחודיים יכניסו לכל גינה ניחוח אקזוטי משכר.

אתם מוזמנים להתרשם מהריהוט ולהכניס ערך מוסף לגינתכם.
מטבחי גינה מטבחי גינה אם אתם עומדים לבלות זמן רב בגינתכם ולארח בה ארוחות גדולות מומלץ לכלם לשקול להתקין בגינה מטבח מותאם.
גינת תה גינת תה איך תעצבו לכם בבית גינת תה ללא חצר אפילו בקומה עשירית בבניין רב קומות?
עיצוב גינה עם מוצרי עץ עיצוב גינה עם מוצרי עץ עיצוב גינה על בסיס עץ צריך לקחת בחשבון תכנון מקדים לפני שאנחנו מתחילים בעבודה.
10 פריטי גינה יוצאי דופן 10 פריטי גינה יוצאי דופן בחנות שלנו תיחשפו לפריטים, אשר אולי כלל לא שיערתם על קיומם, אבל הם ימצאו חן בעיניכם כבר ממבט ראשון.
רהיטים לגינה רהיטים לגינה בראשית התהליך של בחירת ריהוט לגינה, צריך קודם כל להגדיר לאיזו סוג ולאיזו מטרה אנחנו רוצים שאלו ישמשו אותנו.
פרטי ריהוט גינה אתניים פרטי ריהוט גינה אתניים איך נשרה אווירה רגועה ושונה בכל אחת מפינות הגינה שלנו?