סוגי משרביות

משרביות הם פריט דקורטיבי מיוחד מאד בתוך הבית ובתוך החצר שלנו. יותר מכל פריט אחר שיש בבית שלנו - המשרביות הן אלו עם ההיסטוריה הארוכה ביותר. השימוש שלהן נעשה על ידי המתיישבים במדבר, כדי מצד אחד לקבל סוכך מפני השמש, אך גם כזה שיעודד חדירה של אוויר אל תוך החדר - דבר שהוא חובה בארצות חמות.

ישראל, היא ללא ספק מדינה שבה במשך חודשים רבים חם, ולכן בתים רבים מתהדרים במשרביות מיוחדות ומעוצבות. המשרביות עוזרות לחסוך באנרגיה בתוך הבית (שכן עם אוורור טוב לא צריך מזגן) וכמובן גם תורמות רבות לעיצוב של הבית. אבל איך תדעו אילו סוגי משרביות הם הטובים ביותר?

בודקים כמה סוגי משרביות

סוג ראשון של משרביות הוא המשרביות שמיועדות דווקא לחוץ, ולא לפנים. גנים רבים מתהדרים במשרביות מיוחדות עם עיצוב מיוחד. המראה העתיק של המשרביות יכול לתרום לבעלי גינות רבות, שרוצים לטפח את הגינה שלהם עם אלמנטים מיוחדים ומראה אותנטי. את המשרביות אפשר להציב בפני עצמן בכניסה לחצר או כחלק משער היציאה לחצר.

יש משרביות שכמובן גם מיועדות לצורך עיצוב פנים. כאן ניתן לחלק את המשרביות לשני תתי סוגים:
תת הסוג הראשון הוא משרביות שמהוות מחיצה בית החדרים. תתפלאו, אבל דווקא בשנים האחרונות אנשים רבים בוחרים דווקא במשרביות בתור מחיצה בין חדרים בבית, בפרט כאשר מדובר על מחיצות בין חדרים שממילא לא דורשים פרטיות כמו בין המטבח לבין הסלון. המשרביות תורמות רבות לעיצוב של הבית, ומקנות לו מראה מיוחד שללא ספק מושך את העין.

שימוש נוסף במשרביות, שנחשב לנפוץ יותר הוא השימוש שלהן במרפסות. הורים רבים בוחרים להניח משרביות במרפסת, גם כדי למנוע נפילה של ילדים וחיות המחמד, וגם כי מדובר בפריט עם יתרון דקורטיבי גבוה הרבה יותר ממעקה רגיל.


צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
משרבייה עץ עגולה 30משרביות מעץ עם מראהמשרביות עץ