סוגי ארונות האמבטיה הקיימים בשוק

בשנים האחרונות כל אחד אשר מעוניין לעצב מחדש את חדר האמבטיה בביתו מופתע לגלות היצע ענק של ארונות אמבטיה העשויים מחומרי גלם שונים, מוצעים בסגנונות עיצוב מגוונים, במידות משתנות המותאמות לצרכי הלקוח, צבעים רבים, גימורים מיוחדים ועוד. נראה כי היצע ארונות האמבטיה עשיר מאי פעם. אם כן, מה הם סוגי הארונות הקיימים ומה מייחד כל סוג ובמה כדאי לבחור?

תפקיד ארונות האמבטיה בשנות האלפיים

אם בעבר, הדבר החשוב ביותר בחדר האמבטיה היה האמבטיה או המקלחון, כיום כל אחד מודע לעובדה כי ארון אמבטיה מוגדר כפריט חיוני בכל חדר רחצה. ארונות אמבטיה איכותיים עשויים מחומרי גלם המותאמים לתנאי הלחות הגבוהה והרטיבות השוררים בחדר האמבטיה. בנוסף, הם משמשים הן כפריט עיצובי והן כפריט פונקציונאלי לאחסון כל הפריטים החיוניים בחדר זה. כיוון שהארונות מוצעים במגוון מידות, צבעים ועיצובים, כל צרכן יכול לבחור את אותו ארון שישמש אותו בצורה הטובה ביותר ויתאים לקו הסגנוני הכולל של חדר האמבטיה בביתו. נכון להיום קיימים שני סוגי ארונות אמבטיה, ארונות אמבטיה עומדים וארונות תלויים.

ארונות אמבטיה תלויים

היתרונות של ארונות האמבטיה הפכו ארונות אלו למבוקשים ביותר בקרב הצרכנים. כאן מדובר על ארונות אשר ניתן לתלות על אזורים שונים בחלל חדר האמבטיה ורבים בוחרים למקם אותם מעל הכיור משום הנוחות הרבה, (כאשר מעוניינים לשלוף פריט זה או אחר, כמו למשל סכיני גילוח, מברשת שיער ועוד). בנוסף, הם מאפשרים ריבוי מקומות אחסון בחדר האמבטיה, שכן ארון תלוי מאפשר הוספת מקומות אחסון נוספים הממוקמים על הרצפה. יתרון נוסף הוא האפשרות של ניקוי מהיר וקל מתחת לארון.

רוב האנשים בוחרים למקם ארונות אלו מעל הכיור של האמבטיה וזאת משום הנגישות אל החפצים השונים בארון כאשר הם שוטפים פנים, מתאפרים ומבצעים פעולות שונות נוספות, אך קיימות אפשרויות נוספות, כמו למשל מיקום הארון על אחד מקירות האמבטיה או במקלחון עצמו או על דלתות המקלחון. החלטה זו אינה פוגעת באסתטיות של האמבטיה או המקלחון (כל הדברים על הרצפה) וכן אינה מאלצת אותם לצאת מהמקלחון על מנת לשלוף את הפריטים השונים, דבר אשר גורם לאי נוחות.

ארונות אמבטיה תלויים מגיעים במגוון צבעים, מידות וסגנונות עיצוב וכל אחד יכול לקבוע מהו סגנון העיצוב והגודל המתאימים לעיצוב הכולל של חדר האמבטיה. ישנם ארונות בעיצוב עתיק, ארונות בעיצוב מודרני, ארונות מעוטרים ועוד.

ארונות אמבטיה עומדים

כאן מדובר על ארונות אמבטיה אשר ממוקמים על רצפת חדר האמבטיה. היתרון של אלו הוא המראה הסולידי אותו הם מעניקים לחלל חדר האמבטיה. רבים בוחרים בארון אמבטיה עומד אשר משמש כפריט עיצוב מוביל בחדר האמבטיה. גם כאן קיים היצע גדול מאוד של סגנונות עיצוב, כמו למשל ארון אמבטיה בסגנון לואי ה- 14, ארון בסגנון כפרי, מודרני ועוד. דבר זה תקף גם לגבי חומרי הגלם וניתן לבחור בארונות מעץ מלא, עץ סנדביץ', אורן, מייפל, דובדבן ובוק במיני גדלים, צבעים, חיפויים וגימורים.
צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
ארון אמבטיה "סולם" 80שידת אמבטיה סולם תריס 60שידת אמבטיה ארתור