גופי תאורה צמודי תקרה
גופי תאורה צמודי תקרה מותקנים בעיקר בחללים גדולים ובחללים עם תקרה נמוכה. היתרון הגדול של מנורות צמודות תקרה הוא פיזור אור אחיד ואפקטיבי בכל החלל. בגלריית התאורה של טורקיז בית יצחק תוכלו להתרשם ממבחר עיצובים וסגנונות של גופי תאורה צמודי תקרה המתאימים למגוון חללים בבית: גופי תאורה צמודי תקרה לסלון, גופי תאורה צמודי תקרה למטבח, גופי תאורה צמודי תקרה לפינת האוכל ועוד. גופי התאורה שלנו עשויים מחומרים שונים: נחושת, פליז ומתכות נוספות המשולבות עם זכוכיות מעוצבות במבחר דגמים וגדלים.
גופי תאורה צמודי תקרה
ישנה חשיבות רבה לניפוח ודוגמת הזכוכית המשולבת בגוף התאורה בפיזור האור בחלל - הפצת האור דרך הזכוכיות המעוצבת יוצרת "דוגמא" ייחודית על התקרה והקירות, היוצרת מראה ייחודי בחלל. בנוסף, כמות בתי המנורות בכל גוף תאורה משפיעה על עוצמת האור, בחלק מגופי התאורה ניתן להוסיף יותר בתי מנורה וחלקם מגיעים רק עם בית מנורה אחד.

טיפ לתכנון תאורה עם גופי תאורה צמודי תקרה: לאחר בחירת גופי תאורה צמודי תקרה לחללים הגדולים, כדאי לשלב גם מנורות קיר להעצמת התאורה בחלל. בגלריית התאורה שלנו תוכלו למצוא גופי תאורה צמודי קיר המשלבים סגנונות עיצוב זהים: סגנון עיצוב כפרי, סגנון עיצוב עתיק וינטג ועוד.