מטבחי גינה
אם אתם מעוניינים להפוך את גינת הבית הפרטית שלכם למוצלחת במיוחד, הרי שמן הראוי כי תדאגו להציב בה מטבח איכותי, אשר יספק כל צורך בשעה שאתם מארחים אנשים בביתכם, במתחם הגינה.

סגנונות עיצוב הבית וגינה

היום נהוג לעצב את הבית בשילוב עם הגינה, במילים אחרות, מעצבים את פנים הבית יחד עם חוץ הבית. ישנם מגוון סגנונות לעיצוב. לדוגמא: עיצוב יפני הוא עיצוב חופשי, אוורירי וטבעי. עיצוב יווני הוא עיצוב קלאסי ובהיר יותר, משולבים בו עצים, עציצים, עמודים ופסלים. עיצוב מזרחי משולבים בדרך כלל אלמנטים כמו קרמיקה, שטיחים צבעוניים, בריכות נוי, פרגולות ומזרקות בצורות שונות. סגנון אירופאי משתנה בהתאם לרוח התקופה, היום יש לו נטיה להיות בעל אופי מודרני יותר: קווים חדים, צורות שלמות, לא יותר מדי צבעים. לעיצוב בתים פרטיים מומלץ ליצור דיאלוג בין הפנים והחוץ. כך שכאשר אתם מעצבים את ביתכם חשוב שהגינה תהיה באותו סגנון עיצובי, כדי שתהיה הרמוניה בין הבית לגינה. ללא ספק חשוב שהבית והגינה יהיו יפים אבל לא פחות חשוב שיהיו נוחים ובטיחותיים. אם אתם מנהלים אורח חיים חברתי ונוהגים להזמין חברים על האש, מומלץ להתקין מטבח מותאם לגינה במקום נוח ובטיחותי. מומלץ לפנות לאדריכל או למעצב פנים מנוסה על מנת לשלב בין היופי והפרקטיקה.

אל תבחרו לבד את המטבח

יש לא מעט סוגים של מטבחים לגינה אשר אתם יכולים לבחור מתוך היצע רחב, והם שונים אחד מן השני גם בצורה וגם בגודל שלהם כמובן. כיוון שהאקלים בגינה שלכם שונה מזה שאתם מרגישים בבית, טבעי שיהיה צורך לקחת את זה בחשבון בעת בחירתם של מטבחי חוץ. זו היא הסיבה לכך שאתם לא חייבים לעשות את הבחירה הזאת לבד ועדיף כי תבחרו בעזרת אנשי מקצוע מנוסים בתחום. המטבח צריך להתאים בצבע, בגודל ובצורה, מוטב לשמוע כמה עצות ודעות לפני שבוחרים את המועדף עליכם.

תוצרת ישראלית איכותית

כיוון שהיום יש גם מטבחים אשר מיוצרים במדינת ישראל לגינה, אתם לא צריכים להרגיש יותר את החובה של לקנות מוצר מחו"ל. מטבחי גינה אשר מייצרים בישראל איכותיים ביותר, עשויים מעצים עמידים, אשר יכולים להתאים לכל אקלים שיש בארץ ועל כן הבחירה הזאת היא בחירה טובה למדי. הקנייה וההתקנה של המטבחים היא לא יקרה כמו שאולי חששתם לרגע, ואין ספק שאתם יכולים להרשות את זה לעצמכם מבחינה כלכלית. אפילו אם תזמינו מטבח בהתאמה אישית מבחינת הגודל ומבחינת העיצוב הוא לא יעלה לכם יותר מידי וזה בהחלט שווה את הכסף.

צור קשר
09-8845560