כלי בית מעוצבים \\ להוסיף צבע לשגרה

היום כבר ידוע לכל כי כלי בית ייחודיים מוסיפים לאווירה הביתית ומשנים את מצב הרוח. גלריית טורקיז הממוקמת במושב בית יצחק מציעה מגוון רחב של כלי בית ומטבח ייחודיים, שיהפכו את הבית שלכם למבצר של ממש. עם קצת דמיון וטאצ' אישי תוכלו לגרום לכל השנים שלכם לקנא. כלי בית, בואו נדבר על זה...

כלי בית, מי בכלל צריך אותם?

זה לא משנה אם אתם סטודנטים שיצאו לפני שנייה מהבית או אם אתם ההורים שלהם. לכל פינה בבית יש את האביזרים הייחודיים שלה שהופכים אותה למיוחדת בשבילכם. כלי בית זאת ההזדמנות שלנו להאיר את החלל בקצת אור ולזרוק נקודות של צבע. זה לא משנה אם אתם אוהבים חלל עמוס או נקי, כלי בית תמיד יוכלו להוסיף לעיצוב הבית שלכם.

מה ניתן להכליל ברשימת כלי הבית?

כל דבר שהוא כלי והוא משמש אתכם לבית יכול להיכלל ברשימה. צלחותכוסות, כלי הגשה, סכו"ם, כדים, קערות וכל כלי העולה ביד הדמיון הטובה עליכם. מכירים את האנשים האלה שכל ביקור בבית שלהם הוא חוויה, כיוון שתמיד תראו אצלם חפצים מקוריים שלא ראיתם בשום מקום אחר? מהיום אתם יכולים להפוך להיות האנשים האלה. עם מעט מחשבה ויצירתיות, מתנות לבית יכולות לשנות את כל העיצוב והאווירה מסביב.

איך כלי בית יגרמו לנו להרגיש בבית?

כלי בית ידועים לכל כיוצרי אווירה. כשכל הבית מעוצב באווירה ניטראלית, ניתן לשנות את האווירה איך שמתחשק בעזרת כלי הבית. במידה ופתאום הפסקתם לאהוב את הרהיטים בדירה או שמעולם לא אהבתם אותם כי אתם גרים בדירה שכורה ומרוהטת עם רהיטים שלא אתם בחרתם, כלי בית יוכלו לשנות את אווירת העיצוב עד לאין שיעור.

במידה ותרצו תוכלו לעצב את הבית שלכם בסגנון מודרני, בסגנון מרוקאי עתיק, בסגנון ויקטוריאני, או בסגנון האישי שלכם. תוכלו לשנות את הצבעים השולטים בבית, מאדום, דרך לבן, ירוק, צהוב או כתום וכל צבע שאתם מרגישים שמשמח אתכם. כל זאת מבלי לשפץ את הבית ולהוציא סכומים משמעותיים. בדיוק כפי שאנחנו אוהבים להתלבש ולגלות את עצמנו בכל פעם מחדש, כך נוכל להלביש את הבית שלנו ולגלות בכל פעם את הפוטנציאל של החדר.

האם אפשר להגזים בכלי בית?

כמו בכל דבר בחיים, גם כשמדובר על כלי בית כדאי לשמור על מידה מסוימת. לפני שאתם רוכשים כמות גדולה של כלי בית, בצעו בדק בית ובדקו האם יש להם מקום. במידה שלא זה הזמן לחשוב על מכירת בזאר או העברה של הכלים לשכנים או לחברים. עומס של כלי בית מעמיס על המחשבה והוא לא בריא. תמיד כדאי לשמור על גבול הטעם הטוב.


צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
אוטובוס הסעות אמריקאיקטר רכבת עתיקרכבים עתיקים