כיורים מעוצבים
בבחירה נכונה של כיור אמבטיה מעוצב תוכלו לשנות את האווירה, להוסיף מגע אישי ולשדרג כל חדר אמבטיה, חדר שירותים או שירותי אורחים.

בטורקיז בית יצחק תוכלו להתרשם ממבחר רחב של כיורים מעוצבים וייחודיים: כיורים מצויירים בעבודת יד, כיורי בזלת, כיורי נחושת וגם כיורי קרמיקה צבעוניים חלקים. הכיורים שלנו מגיעים במספר מידות ויוכלו להתאים לחדרי אמבטיה ושירותים גדולים, קטנים או צרים.

למעלה מ-15 שנה אנחנו מציגים מלאי עדכני ומתחדש של כיורים מעוצבים. הכיורים שלנו מיובאים בעיקר ממקסיקו ומיוצרים בעבודות יד - אין כיור אחד שדומה לאחר! הכיורים קיימים במגוון של דוגמאות: כיורים מעוצבים בציורי פרחים, צורות גיאומטריות שונות, כיורים ססגוניים וכיורים בצבע חלק.
כיורים מעוצבים \\ בעבודת יד
אין ספק שאחד האלמנטים הבולטים ביותר בחדרי האמבטיה הוא הכיור ולפעמים שדרוג של אלמנט עיצובי קטן ובולט יכול לעשות הבדל גדול! כיורים מעוצבים המשמשים בתור כיורים מונחים הם פריט עיצובי מעורר השראה. בחנות טורקיז תמצאו כיורים מונחים במגוון סגנונות וגדלים. ישנם כיורים מעוצבים בסגנון עתיק ויש מודרניים – בהתאמה לכל טעם. הכיורים מיובאים ממדינות שונות, בעיקר ממרוקו ומקסיקו, בדומה לשאר הפריטים בחנויות טורקיז.

איזה כיור תבחרו? זאת כבר שאלה של טעם... בטורקיז תוכלו להתייעץ ולקבל עזרה בבחירת כיור המתאים לכם!

במידה ותבחרו לשלב ארון אמבטיה מעוצב עם כיור מעוצב ניתן להתקין בבית המלאכה שלנו את הכיורים ככיור מונח (כיור עילי) על ארון האמבטיה או ככיור שקוע בארון האמבטיה.
בחירת כיור למטבח בחירת כיור למטבח לפני בחירת הכיור למטבח, ולפני בחירת צורת ההתקנה - כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע מומחים בתחום, ולקבל מהם הכוונה.
עיצוב כיורים למטבח עיצוב כיורים למטבח עומדים בפניכם מגון רחב מאד של כיורים בצורות שונות, בגבהים שונים, בסגנונות, כאלה שיכולים להתאים לכל מטבח.
כיורים מונחים כיורים מונחים כשתגיעו לאולם התצוגה שלנו, תגלו כי קשה יהיה למצוא שני כיורים מונחים זהים, וכי כל כיור שכזה הוא יחיד ומיוחד בעיצובו.
כיורים לאמבטיה כיורים לאמבטיה הכיורים המעוצבים לאמבטיה של טורקיז ידועים ככיורים המעניקים לכל חדר אמבטיה מראה סגנוני אותנטי.
כיורים מונחים כיורים מונחים יותר מכל סוג אחר של כיורים, אצל הכיור המונחה נוכל לראות מגוון רחב מאד של דגמים.