כיורים מונחים
היום, אין ספק שיש מגוון רחב מאד של כיורים מהם אנחנו יכולים לבחור. אם בעבר הייתה שיטה אחת להתקנה של כיורים, הרי שהיום אנחנו יכולים לבחור בין מספר שיטות התקנה כמו כיורים עליונים, כיורים בהתקנת אפס ועוד סוגים שונים. אולם, יש אנשים שעבורם העיצוב הוא חזות הכל.

אחרי הכל, בסופו של דבר הכיור, לא משנה איך נתקין אותו, ימלא את אותן הפונקציות בדיוק. זאת אומרת שההבדל העיקרי בין סוגי הכיורים הוא במראה שלהם וביצירתיות שלהם. יש סוגים רבים של התקנות, אבל אם אתם מחפשים את ההתקנה שתאפשר לכם את המשחק הגדול ביותר בין סוגי הכיורים, הצבעים שלהם, חומרי הגלם שלהם, והמשטחים שעליהם ניתן להניח אותם - אין ספק שמה שאתם צריכים זה לרכוש כיורים מונחים.

איך זה שיש מהם מגוון גדול כל כך?

יותר מכל סוג אחר של כיורים, אצל הכיור המונחה נוכל לראות מגוון רחב מאד של דגמים. ההבדל נעוץ גם בחומר שממנו עשוי הכיור - אבן או חרס. כמובן שחומר הגלם יכול להשפיע על המיקום של הכיור. כלומר, כיור עבור משרד היי-טק, יראה כמובן שונה מכיור ביתי, ושניהם יראו שונים מכיור בבית מלון. אם אתם רוצים כיור עבור הבית שלכם, כנראה שהכיור המונח הוא הטוב ביותר עבורכם, מכיוון שאפשר לשחק גם עם הצבעים שלו.
אפשר לבחור כיור מונח עם עיטורים שונים בצבעים שונים ובגוונים מהממים. מכיוון שבסופו של דבר הכיור, כאמור, מונח על המשטח אפשר אפילו לבחור בין מגוון רחב מאד של צורות של הכיור.

יש כיורים שהם יותר עגולים, יש כאלה שנראים ממש כמו קערה, יש מלבניים ועוד. בתחתית הכיור יש למעשה חור קטן, שמתחבר לצנרת של הבית שלנו. מכיוון שהכיור מונח ולא מותקן, אפשר להושיב אותו מעל מגוון רחב מאד של משטחים כמו משטחי עץ, פסיפס ועוד. כלומר, מבין כל סוגי הכיורים, זה הכיור שנותן לנו את רמת הגמישות הגבוהה ביותר, ואת האפשרות לעיצוב שתמיד חלמנו עליו, בעיקר עבור הבית שלנו.

הכיורים האותנטיים של טורקיז האוס

אם גם אתם מחפשים כיורים מונחים בעיצובים מיוחדים, כאלה שאי אפשר למצוא בכל מקום, טורקיז האוס הוא ללא ספק החנות בשבילכם. טורקיז האוס הוקמה בשנה האחרונה, כחלק מהמותג של חברת טורקיז. החנות, שנמצאת במושב בני דרור, מוכרת פריטים מיוחדים ואותנטיים לעיצוב פנים של בתים ודירות פרטיות. אצלנו תוכלו למצוא כיורים מונחים בעיצובים שלא פוגשים בכל יום, ולהתאים אותם לחדר האמבטיה שלכם או לכל חדר אחר בבית.

אז אם גם אתם רוצים כיור איכותי ויפה במיוחד עבור הדירה שלכם, אתם מוזמנים להסתכל בקטלוג של טורקיז האוס ולהגיע לחנות שלנו.


צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
כיור אבן בזלתכיור מאבן בזלתכיור מעוטר