כיורים מונחים \\ מוסיפים טאץ' עיצובי לכלים סניטריים

כיורים הם מהכלים הסניטריים שעברו בשנים האחרונות מהפכות רבות מאוד בכל הקשור לעיצוב ולחומרים מהם עשויים כיורים אלה, עד כדי כך כי הכיורים הפכו להיות מוקד העיצוב של חדרי האמבטיה והאלמנטים סביבם נבנה חדר האמבטיה כולו. כיורים מונחים מציעים מראה עכשווי המתאים מאוד לחדרי האמבטיה חדשים או מעוצבים, המבקשים לרתום את עצמם לטרנדים החדשים בעולם העיצוב ולהעניק לעצמם מראה אתני מרשים ומיוחד. 

מהם כיורים מונחים?

כיורים אלה כשמם כן הם, אינם שקועים או מוטבעים בתוך משטח השיש של האמבטיה, כי אם מונחים עליו כקערה גדולה. הכיורים מגיעים כיחידה נפרדת, לפיכך אינם נדרשים להיות חלק אינטגראלי מהמשטח, להיפך – במרבית המקרים ישנו ניגוד גדול בין הכיור המונח ובין המשטח שתחתיו, ניגוד המשמש למטרות עיצוביות, ולשימת דגש רב יותר על הכיור. כיורים מונחים עשויים בדרך כלל מאבן או מחרס ומגיעים בשפע דגמים וצבעים אתניים המושכים את העין. הכיורים המונחים הם אידיאלים לחדרי אמבטיה בכל גודל, אולם לנוכח החיסכון במקום שהם מאפשרים, הם מתאימים במיוחד לחדרי אמבטיה קטנים.


יתרונות נוספים בבחירת כיורים מונחים היא בחוסר הקשר בינם לבין המשטח, כפי שצוין לעיל. במילים אחרות – תוכלו לבחור כל סוג משטח שתרצו, גם (ובעיקר) אם הוא אינו מתאים לכיור. תוכלו לבחור משטח משיש, מעץ ואפילו מפסיפס. בצורה זו תוכלו לתת דרור עיצובי לחדר האמבטיה, ולאפשר את הדגשת הכיור המונח דווקא בכוח השוני בינו ובין המשטח עליו הוא מונח. 

מה מאפיין את עיצובם של כיורים מונחים אתניים?

כיורים מונחים אתניים הם כיורים שעשויים לרוב בעבודת יד ואלה מגיעים במידות שונות ובעיצובים שונים. כיורים אלה מגיעים בצורת עיגול, מרובע, ביצה, אליפסה ואף כיורים א-סימטריים ללא צורה מוגדרת כיורים מונחים מגיעים במגוון זיגוגים (גלזורות), והצבעים המאפיינים אותם הם צבעים עזים לרוב, דוגמת טורקיז וירוק, כתום ואדום. לעיתים יהיו הצבעים העזים משולבים עם צבעים שקטים יותר, ואפילו עם לבן היוצר ניגוד מעניין בין השניים. ניתן בהחלט להזמין כיורים העשויים בזיגוג כפול, שחלקם הפנימי בצבעים עזים וחלקם החיצוני שקט יותר.


אם תגיעו לאולם התצוגה שלנו, תגלו כי קשה יהיה למצוא שני כיורים מונחים זהים, וכי כל כיור שכזה הוא יחיד ומיוחד בעיצובו.

חסרונותיהם של הכיורים המונחים

ברמת הפרקטיקה, כיורים אלה נוטים לצבור יותר לכלוך בנקודות החיבור שבין הכיור למשטח, לפיכך בעת ניקיון האמבטיה חשוב לשים דגש גם על מקומות אלה, הנסתרים מעין.


צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
כיור אבן בזלתכיור מאבן בזלתכיור מעוטר