ידיות למטבח \\ גם נוחות וגם יפות

כשאנחנו בונים מטבח חדש, משפצים אותו, או אפילו רק רוצים לבצע בו שינוי קטן - תמיד כדאי שנקדיש מחשבה לבחירה של ידיות עבור המטבח. לידיות במטבח יש מטרה אחת שברורה לכולנו - הן צריכות להיות נוחות מאד, ולאפשר לנו לפתוח את הארונות והמגירות שיש בתוך המטבח. כמעט כל יום אנחנו עושים שימוש כלשהו במטבח, ולכן הידיות חייבות להיות עמידות במיוחד, חזקות, ולהישאר מקובעות לאורך שנים רבות.

אולם, כדאי גם לחשוב על התפקיד הנוסף של ידיות - בחירה של ידיות מעוצבות למטבח יכולה לשדרג את המראה של המטבח שלנו בקלות - על פניו מדובר באובייקט קטן, אבל זה בדיוק האובייקט הקטן שעושה את ההבדל הגדול - הידיות הרי מקיפות את כל המטבח שלנו ונמצאות על כל ארון ומגירה, ולכן מספר גדול של ידיות מעוצבות משנה לחלוטין את מראה המטבח.

אילו ידיות כדאי לבחור?

בבחירה של ידיות מעוצבות למטבח, אנחנו עומדים לשמחתנו מול מגוון רחב מאד של ידיות, וכל ידית יכולה להתאים למטבח אחר, או למראה מסוים שאנחנו רוצים להעניק לו. יש ידיות עם מראה מפואר במיוחד, שנראה כאילו נלקחו מתוך ארמון אריסטוקראטי. יש ידיות עם מראה עתיק ומיוחד, שנותן למטבח מראה מסורתי ומיוחד. לעומתן יש ידיות מודרניות, אשר יכולות להתאים מאד לעיצוב של מטבח חדיש, עם מראה נקי. אחד הדברים שחשוב לעשות הוא להתאים כאמור את המראה של הידית למראה הכולל של המטבח - על מנת שהן יוכלו לתרום למראה שלו ולהשתלב בתוכו, כחלק מהאג'נדה הדקורטיבית הכוללת של המטבח. כמובן שבכל מקרה אנחנו לא נתפשר על העובדה שהידיות צריכות להיות חזקות, עמידות ואיכותיות.

מוצאים ידיות למטבח בטורקיז

"טורקיז" הוקמה בתחילה כחברה לייבוא של מוצרים אותנטיים ממקומות שונים בעולם. החנות מציעה מגוון של מוצרים שונים לעיצוב הבית, ובכללם גם ידיות מעוצבות למטבח שלכם. אנחנו בטורקיז מקפידים למכור אך ורק ידיות איכותיות, עם מראה מיוחד ומקורי, ובמגוון רחב מאד של סגנונות, שיכול להתאים לכל מטבח. אנחנו מאמינים גדולים בעיצוב שיהיה גם אומנותי ואופנתי, אבל גם כזה שיכול להתאים לכל לקוח - ולכן אנחנו מתאימים לכל לקוח את הידיות המתאימות למטבח שלו.

אם אתם מחפשים שדרוג עבור המטבח שלכם או בונים מטבח חדש לחלוטין - בואו אל הטורקיז האוס, ובדקו את המגוון העצום של ידיות למטבח שיש לנו להציע לכם.


צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
ידיות למגירותידיות עם מספריםידיות שחור ולבן