בחירת ארונות אמבטיה

האמבטיה שלנו מורכבת מפריטים ואביזרי ריהוט שונים שעל פיהם נקבע הקו הסגנוני של חדר האמבטיה שלנו.

פעמים רבות, אנו מוצאים את עצמנו מתעניינים בסגנונות מיוחדים המערבים קו סגנוני עיצובי של תרבויות ותקופות שונות משלנו, דבר שיכול להפוך את חדר האמבטיה הסטנדרטי לחדר אמבטיה המשדר חום ועניין לכל אותם אנשים הנכנסים אליו. החלפה של ארונות האמבטיה הסטנדרטיים המצופים בצבע לבן יכולה לגרום לאותו שינוי לו אנו מייחלים.

ארונות אמבטיה מעץ המעוצבים בהתאם לקו הסגנוני של תרבויות שונות המשתייכות למדינות אירופאיות, יכולים להתוות לחדר האמבט מראה יוקרתי ואצילי. פעמים רבות חומר העץ משדר חום וניתן לבקש לצבוע אותו או לגלף בו צורות שונות ומיוחדות. כמו כן, ניתן לרכוש אביזרים שונים כמו כריות, קערות מיוחדות ועוד, שנשים על כוננית או ארון האמבט ועל ידי כך נשווה לו מראה מיוחד יותר.

בחירת ארונות לאמבטיה
תהליך הבחירה של ארונות לאמבטיה צריך להיעשות בצורה קפדנית וחכמה וזאת על מנת שתוכלו לבצע את אותה רכישה ולזכות באותו קו עיצובי בו הנכם מעוניינים:

  • תקציב- חשוב מאוד להחליט על התקציב שלכם לרכישה זו. דבר זה יעזור לכם "להתמודד" אל מול ההיצע הגדול של הארונות המוצעים לצרכנים ולא לבצע רכישה ולגלות לאחריה כי עשיתם טעות וזאת משום שאינכם יכולים להתמודד עם הוצאה פיננסית זו. שימו לב, כיום ניתן למצוא ארונות המיועדים לאמבטיה בטווחי מחירים שונים, כך שכמעט כל אחד מאיתנו יכול לאפשר לעצמו רכישה. קחו בחשבון כי המחיר של הארון מורכב מ: איכות החומרים, הגודל והסגנון. חשוב להביא בחשבון גם הוצאות נלוות שיש לרכישת הארונות כמו ההובלה מהחנות לבית הלקוח שלא תמיד כלולה במחיר, מחיר שעות העבודה של בעל מקצוע שיתקין את הארונות באמבטיה ועוד.
     
  • סוג הארון- ישנם סוגים שונים של ארונות המיועדים לאמבטיה למשל ארונות הזזה או ארונות עם דלתות נפתחות כלפי חוץ, חשוב כי תסתכלו על החלל של חדר האמבטיה ותגיעו להחלטה באם אתם מעוניינים בארון פינתי (דבר החוסך מקום רב, באם מדובר בחלל קטן), ארון או כוננית נמוכים שיעמדו מתחת לכיור או כמובן ארון אמבטיה גדול ומרשים שיעמוד במרכז החדר (בדרך כלל צמוד למראה).
     
  • סגנון- כיום ניתן למצוא סגנונות עיצוב רבים של ארונות אמבטיה מעוצבים. יש לכם אפשרות לבצע הזמנה אישית של ארון אמבטיה המעוצב במיוחד בשבילכם על ידי נגר המתמחה בסגנון בו אתם מעוניינים, לבחור בארונות המוכרים כ'ארונות וינטאז' או ענתיקה וכמובן לעבור על קטלוגים שונים ולבקר בחנויות ואולמות תצוגה המציעים מבחר ארונות לחדר האמבטיה העשויים מחומרים משולבים ועוד. ההמלצה הינה להגיע להחלטה הנכונה על פי העיצוב הקיים של חדר האמבטיה שלכם ולהתאים את הארון אליו.
     
  • אחריות- חשוב מאוד שתוודאו כי המקום בו אתם קונים את אותו ארון אמבטיה, מספק לכם אחריות על המוצר. 

ארונות אמבטיה מעוצבים - מעניקים אווירה חדשה לחדר האמבטיה


צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
ארון אמבטיה "סולם" 80שידת אמבטיה סולם תריס 60שידת אמבטיה ארתור