אריחים מצויירים לחיפוי

ישנן פעמים בהן אנו מסתכלים על חלל ביתנו וחושבים שהוא משמים, מיושן וחסר ייחודיות. לאחר מכן, אנו חושבים על דרכים לשנות את מראה הרצפה והחדרים שלנו וכעבור זמן קצר זונחים את הרעיון ותהליך היישום וזאת משום התקציב הנדרש לשינוי זה.

כעת, קיים פתרון בדמות אריחים מצויירים לחיפוי. אריחים אלו המגיעים במגוון רחב של דוגמאות וצבעים, מתאימים לרצפות הבית, החצר,הגג ומגיעים בגדלים של 20*20.

מה ההבדל בין חיפוי לבין החלפה

חיפוי הרצפה של חלל ביתכם הינה פעולה של ציפוי הקיים.
החלפה של רצפות, דורשת שבירת הקיים והחלפתו בחדש.
אם בעבר, אנשים העדיפו להחליף רצפות, כיום רבים בוחרים דווקא באופציית החיפוי שכן ההוצאה הכספית הינה קטנה יותר והיצע סגנונות חומרי החיפוי מגוון ביותר.

רכישת אריחים- נקודות חשובות

  • תקציב- קבעו מראש את התקציב המיועד לרכישת אריחים לחיפוי וזאת על מנת לא לחרוג מהתקציב ולבצע רכישה שתהווה בעיה כלכלית בעתיד.
     
  • סגנון- חשוב כי בחירת האריחים תעשו בקפדנות תוך התחשבות באופ הסגנוני עיצובי של הבית שלכם.
     
  • התאמה לקהל היעד- חשוב מאוד לחשוב מיהו הקהל שידרוך על האריחים. אם מדובר בבית שבו ילדים קטנים ובעלי חיים, כדאי להימנע מאריחים לבנים מצויירים ולבחור באריחים שהלכלוך אינו משתקף מהם בקלות. בחרו תמיד אריחים מצויירים בהתאם לסגנון החיים שלכם.
     
  • כמויות- כלל ברזל הוא לרכוש כמות גדולה יותר של אריחים מזו הדרושה לכם. ישנן פעמים בהם אריח זה או אחר יישבר ולכן חשוב שיהיה לכם אריחים להחלפה בבית, שכן אין אתם רוצים לחזור לחנות ולגלות כי אותו אריח אזל מהמלאי ואין אפשרות להזמינו או כי קיימת מינימום כמות אריחים שאותם יכולים לרכוש וכל העניין כבר אינו משתלם לכם.

אריחים מצויירים- הייחודית של ביתכם

אריחי קרמיקה מצויירים אינם דבר חדש, שכן ישנן הוכחות שעשו בהם שימוש כבר בימים ימימה.
כעת, כאשר ניתן להשתמש בהם גם לחיפוי המרצפות הקיימות, הדרישה לאריחים אלה גדלה מדי שנה שחולפת.

אריחי קרמיקה יוסיפו לחלל הבית שלכם, החצר או הגג מראה מיוחד שבו הצבעים, היצירתיות וכן הדמיון שולטים. כיום, ניתן להעניק לבית נופך סגנוני חדש ומיוחד באמצעות אריחי קרמיקה מצויירים בדוגמאות ועיטורים שונים.

לסיכום, אריחים מצויירים לחיפוי מרצפות הם בטרנד העכשווי.
אם אתם מעוניינים שהבית שלכם יראה מיוחד, אתם מוזמנים להזמין אריחי קרמיקה שיעניקו לביתכם תוצאה מרהיבה ביופייה.


צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
אריחי קרמיקה עם פרחיםאריחי קרמיקה מעוצבים "מרוקו"שטיח אריחי קרמיקה אקזוטי