ארונות אמבטיה תלויים \\ צובעים את האמבטיה בטורקיז

ארונות אמבטיה תלויים הם הדרך הטובה ביותר לשמור על פונקציונאליות ועיצוב. בניגוד לאביזרי אמבטיה אחרים, אשר יכולים להיות מוצבים בסמוך לאמבטיה עצמה או מחוץ לו, ארונות האמבטיה מאפשרים לכל אחד מאיתנו למקם את הכלים החשובים לו קרוב אליו.

אך יחד עם זאת, ארונות האמבטיה גם צריכים להיות מוגנים מפני חדירה של מים. ארונות ברמה נמוכה, או ארונות עץ אשר לא עברו ליטוש ואדפטציה למיקום בתוך אמבטיה, לא ישיגו את המטרה. בטורקיז הבינו את הצורך העמוק בארונות אמבטיה באיכות גבוהה, ולכן מציעים גם לכם להגיע ולהתרשם מהמוצרים האותנטיים הממוקמים בחנות הקונספט. כפי שתתרשמו, העיצוב של טורקיז הוא לא רק הצהרה על איכות – אלא דרך חיים.

עקרונות עיצוב בלתי מתפשרים

היתרון של ארון אביזרי אמבטיה תלוי בולט עוד יותר כאשר בוחנים את הסגנון המיוחד של טורקיז: בעזרת ייבוא והשפעה של מוצרים מטורקיה, קולומביה, מקסיקו, סין, הודו ומדינות אחרות ברחבי העולם מקבל כל ארון נגיעה אחרת של ייחודיות. ארונות האמבטיה של חברת טורקיז ידועים גם בנוחות שהם מאפשרים ללקוח, וניתן להזמינם בגדלים שונים המתאימים לכל בית.

הצוות המיומן של חברת טורקיז ישמח לעמוד לרשותכם על מנת שתוכלו למצוא ארונות אמבטיה תלויים בדיוק כמו אלו שחלמתם עליהם, כאשר לאורך כל התהליך תוזמנו גם להתרשם ממתחם כלי חוץ הכולל כדי כרס ואביזרי דקורציה נוספים.

ניתן להגיע אל חנות הקונספט של טורקיז גם לצורך התייעצות, משום שעקרונות העיצוב של החברה מבטיחים לכל לקוח את החוויה האותנטית והאופנתית המלאה. בין אם אתם מחפשים בית קפה צבעוני, קטלוג מוצרים לעיצוב פנים וחוץ או ריהוט, מתנות וכלי בית – מתחם טורקיז במושב בית יצחק הוא המקום בשבילכם.


צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
ארון אמבטיה "סולם" 80שידת אמבטיה סולם תריס 60שידת אמבטיה ארתור