ארונות אמבטיה מעוצבים
אם אתם מחפשים ארונות אמבטיה מעוצבים בסגנון כפרי או שידות קטנות לשירותי אורחים, טורקיז בית יצחק המקום המושלם עבורכם. ארונות האמבטיה של טורקיז מעוצבים ומתוכננים באופן בלעדי (!) על ידי צוות טורקיז, תוך הקפדה על ביצוע מדויק, גימור מושלם ועמידות מלאה. ארונות האמבטיה המעוצבים מצופים בשכבת לקה כפולה המגנה עליהם מרטיבות ולחות.

בגלרייה שלנו קיים מבחר רחב של ארונות אמבטיה עומדים או תלויים, ואלה מגיעים במידות רוחב שונות: 60, 80, 100, 120, 130 ו-150 ס"מ. ארונות האמבטיה הכפריים קיימים במגוון גדול של צבעים, גימורים וסגנונות ומיוצרים מעץ אלון, עץ ערמון ושילובים נוספים של סוגי עץ שונים.

בנוסף, תוכלו להתרשם גם ממבחר כיורים מעוצבים או לבנים, ברזים מעוצבים, מראות וגופי תאורה המתאימים לאמבטיה ולחדרי שירותים.
ארונות אמבטיה מעוצבים
בטורקיז בית יצחק קיים מגוון עשיר וססגוני של ארונות אמבטיה מגולפים ומסותתים בגימור מושלם - עם דלתות (וידיות מפורזלות ומסוגננות), עם מגירות ושידות המתאימות לאחסון אביזרים שונים המיועדים לשימוש בחדרי האמבטיות ובחדרי שירותים.

ארונות האמבטיה שלנו הם לא רק פרטי נוי - החלוקה הפנימית בארונות מאוד פונקציונאלית ומאפשרת  אחסון נוח ופרקטי.

אנו מספקים שרותי הובלה של ארונות האמבטיה בתיאום מראש ותשלום לרחבי הארץ.

שדרוג חדר האמבטיה שדרוג חדר האמבטיה אם אתם רוצים שינוי בביתכם שלכם, למצוא עיצוב מיוחד עבור כל חדר - כולל חדר האמבטיה - בואו אל טורקיז!
בחירת ארונות אמבטיה בחירת ארונות אמבטיה בחירת ארונות לאמבטיה צריכה להיעשות בצורה קפדנית וחכמה בכדי לשמור על אותו קו עיצובי...
ארונות אמבטיה בעיצוב אחר ארונות אמבטיה בעיצוב אחר מגוון ארונות אמבטיה מעוצבים קיימים בשוק כיום ולא צריך להתפשר על עיצוב סולידי ישן של פעם.
סוגי ארונות האמבטיה הקיימים בשוק סוגי ארונות האמבטיה הקיימים בשוק אילו ארונות אמבטיה תוכלו למצוא כיום בשוק הארונות. מה הכי מתאים לכם - עומד או תלוי?
ארונות אמבטיה תלויים ארונות אמבטיה תלויים הצוות של טורקיז ישמח לעמוד לרשותכם על מנת שתוכלו למצוא ארונות אמבטיה תלויים בדיוק כמו אלו שחלמתם עליהם.