ארונות אמבטיה בעיצוב אחר

ארונות אמבטיה יכולים לשנות את הנראות והאווירה של חלל חדר האמבטיה שלנו מקצה לקצה. אם אתם חשים כי מראהו של חדר האמבטיה שלכם אינו אטרקטיבי כבעבר ואתם מעוניינים לחדש אותו על מנת שהוא יראה חדש ומעניין בוודאי תשמחו לשמוע כי כיום קיים מגוון גדול של ארונות אמבטיה בעיצוב אחר.

מהו עיצוב אחר של ארונות אמבטיה

אם אתם תוהים לפשר צמד המילים 'עיצוב אחר' נחדד את כוונתנו ונאמר כי מדובר בעיצוב מיוחד של ארונות אשר יוצר מראה אחר "לא שגרתי" בחלל חדר האמבטיה, מראה ממנו לא ניתן להתעלם. כאן תוכלו לבחור בעיצוב ארונות אמבטיה בהתאמה אישית ולזכות באותה תוצאה מושלמת בה אתם מעוניינים או לבחור בסוג מסוים של ארונות אמבטיה המעוצבים בהתאם לנושא או סגנון מסוים (סגנון כפרי, סגנון לואי ה- 14 וכו').

ארונות אמבטיה- היצע גדול

אם בעבר, רוב האנשים הזמינו את אותם ארונות אמבטיה אשר היו עשויים מפלסטיק העמיד בפני תנאי הלחות והטמפרטורה של חדר האמבטיה ועיקר הגיוון והעיצוב של ארונות אלו בא לידי ביטוי בצבע שלהם ובגודל שלהם. כיום, ניתן לומר כי קיים עולם שלם המאגד בתוכו סוגים שונים של ארונות אמבטיה העשויים מחומרי גלם שונים או משולבים, גדלים שונים, ארונות תלויים או עומדים, ארונות בצבעים שונים ובסגנונות מיוחדים. כיום, כל אחד מאיתנו חייב לבצע עבודת הכנה מקדימה טרם הוא נכנס אל החנות על מנת לקנות ארון זה או אחר.

הכנה מקדימה לרכישה

אם החלטתם כי אתם מעוניינים בארונות בעיצובים מיוחדים, ההמלצה היא להתחיל בקטלוג האינטרנטי ובתקציב הקיים ברשותכם לביצוע רכישה זו. כאן חשוב שתחליטו על הדברים הבאים:

 • סוג ארונות- האם אתם מעוניינים בארון אמבטיה תלוי או עומד.
   
 • סגנון- קיימים סגנונות רבים של ארונות אמבטיה, ביניהם סגנונות כפריים, מודרניים, איטלקיים ועוד. חשוב מאוד שתבחרו את הסגנון המתאים לחדר האמבטיה שלכם בהתאם ליתר הריהוט והחפצים המצויים בו.
   
 • חומרי גלם- יש לקחת בחשבון כי חומרי הגלם מהם עשויים הארונות חייבים להתאים לתנאים השוררים בחדר האמבטיה, דהיינו, תנאי לחות גבוהים ומגע ישיר עם מים. לכן, חשוב לוודא כי חומרי הגלם מותאמים לחלל האמבטיה. יש לקחת בחשבון כי ישנם ארונות בדמוי עץ וישנם ארונות העשויים מעץ אשר עברו תהליך מיוחד אשר עמיד במיוחד לתנאי הלחות והמגע עם המים.
   
 • צבע- אם בעבר רוב האנשים העדיפו לבחור בצבעים קלאסיים סולידיים, כמו למשל שחור, לבן ואפור. כיום, תוכלו להתפרע ולבחור בארונות אמבטיה בצבעי טורקיז, אפרסק וכל קשת הצבעים האפשרית. ההמלצה היא לבחור את הצבעים הרצויים לכם טרם אתם מגיעים אל החנות.
   
 • גודל- חשוב לבחור ארונות אמבטיה בגודל המידות של חלל החדר. לשם כך, חובה לבצע מדידות מקדימות ולבחור בארון אשר לא ישתלט על כל החדר ויעניק לו מראה צפוף או ההיפך.

צור קשר
09-8845560
מוצרים מהקטגוריה
ארון אמבטיה "סולם" 80שידת אמבטיה סולם תריס 60שידת אמבטיה ארתור